Як запросити до спільноти. Як запросити друзів в співтовариство вконтакте.

Mail.ru - це не тільки зручний поштовий сервіс, а й повноцінний інтерактивний ресурс, на якому люди можуть спілкуватися і взаємодіяти один з одним, створювати особисті сторінки, блоги, фотоальбоми і спільноти. Спільнота в Mail.ru - зручний спосіб зібрати навколо себе однодумців і співрозмовників, поділитися з друзями своїми думками та інтересами. Створюючи співтовариство, ви отримуєте можливість запросити туди будь-якого користувача, зареєстрованого на сервісі.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку свого або чужого спільноти, перейдіть за посиланням «Запросити до спільноти» і знайдіть у верхній частині сторінки кнопку з написом «Знайти і запросити користувачів». Ви побачите список своїх друзів в Mail.ru, і якщо ви хочете запросити до спільноти їх усіх, поставте галочку у пункту "Вибрати всіх».
2
Якщо ж ви хочете запросити окремих особистостей, виберіть галочкою тільки тих користувачів, яких ви хотіли б бачити в співтоваристві. Якщо друзів багато, перегортайте списки, поки не дійдете до кінця і не виберете всіх друзів для запрошення. Для того щоб запросити обраних людей в співтовариство, натисніть кнопку «Вислати запрошення». Повторюйте цю дію для кожної сторінки списку друзів.
3
Крім людей, які є в списку ваших друзів, ви можете запросити до спільноти та інших користувачів Mail.ru - для цього вам потрібно вибрати опцію «Знайти і запросити користувачів». За допомогою пошуку за ключовими словами або іншим параметрам знайдіть потрібних вам людей і праворуч від профілю користувача клікніть на посилання «Покликати до спільноти».
4
Шукати нових користувачів для відправки запрошень можна як завгодно довго і в будь-якій кількості - але на відміну від списку друзів, запрошення в даному випадку можна висилати тільки індивідуально кожному користувачеві.
5
Якщо на першій сторінці результатів пошуку вас нічого не влаштувало, натисніть кнопку «Ще», щоб відкрити подальші результати. Також ви можете запросити до спільноти своїх однокласників, однокурсників або колег по роботі, вибравши при пошуку відповідні фільтри.