Як повернути вилучені листи.

Часом у житті кожного користувача ПК трапляються помилки - наприклад, з якоїсь причини виявляються віддаленими важливі електронні листи . Якщо ви користуєтеся поштовим клієнтом Microsoft Outlook, втрата листів не стане остаточною - ви можете спробувати відновити видалені листи . Можливістю відновлення пошти володіють всі останні версії Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся останньою версією Microsoft Outlook 2010 і вам потрібно відновити видалені листи , відкрийте поштову папку, в якій зберігалися листи - «Вхідні», «Вихідні» або «Дистанційні» - і потім відкрийте вкладку «Папка» і виберіть опцію «Відновити видалені елементи». Через деякий час програма відобразить список листів, які можна відновити. Виберіть ті листи , які вам потрібні і натисніть кнопку повного відновлення файлів.
2
Якщо ж ви користуєтеся більш старою версією - Microsoft Outlook 2007, дії з відновлення листів будуть такими ж - зайдіть в папку, в якій зберігалися потрібні листи , відкрийте меню «Інструменти» і виберіть опцію меню «Відновити видалені листи ». Далі повторіть всі дії, описані вище - відновите із списку потрібні вам листи .
3
У ще більш старої версії поштового клієнта - Microsoft Outlook 2003, відсутня вбудована в програму за замовчуванням функція відновлення пошти, тому повернути вилучені листи в цьому клієнті буде трохи складніше. Для початку вам доведеться активувати функцію відновлення листів через реєстр Windows.
4
Відкрийте редактор реєстру, вибравши в меню Пуск розділ «Виконати». Введіть у з'явилася рядок команду regedit і в розпочатому редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Exchange Client Options.
5
У правій частині вікна клікніть на опцію «Додати значення в меню" і створіть параметр з назвою DWORD і значенням 1, після чого збережіть зміни і перезавантажте Microsoft Outlook. Функція відновлення листів повинна з'явитися в меню інструментів.