Як відновити текстовий документ. Як відновити документи всіх видів на компі.

Більшість особистих документів , важливих робочих та навчальних файлів і багатьох інших друкованих текстів і таблиць сьогодні міститься в форматі Microsoft Word, але іноді збережені файли Word з якоїсь причини виявляються пошкодженими і недоступними. Якщо файл існував в єдиному екземплярі, а автоматичне відновлення документів в Word не працює, не поспішайте засмучуватися - його можна відновити за допомогою окремої утиліти Word Recovery Toolbox.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть утиліту, після чого знайдіть пошкоджений текстовий документ у будь-якому з форматів, підтримуваних програмою - doc, rtf, docx та інші. Інтерфейс утиліти дуже простий, і з ним впорається навіть непрофесійний користувач комп'ютера.
2
Завантажте файл в Word Recovery Toolbox, а потім перейдіть до списку швидкого доступу до документів, який з'явиться в програмі. Знайдіть потрібний файл в даному списку і клацніть на нього лівою клавішею миші. Почніть процес сканування, натиснувши відповідну клавішу.
3
Наберіться терпіння - залежно від розміру файлу, сканування може зайняти певний час. Після того як сканування буде закінчено, ви зможете переглянути відновлений документ і зрозуміти, який відсоток інформації був відновлений, і не пропала чи частина інформації в процесі сканування.
4
Крім того, ви можете спробувати зберегти пошкоджений файл у вигляді простого тексту без форматування, вибравши в меню програми опцію Save as Plane text. Задайте новому текстовому документу будь-яке ім'я і збережіть його на жорсткому диску. При необхідності ознайомтеся із звітом про відновлення документів , який вам надасть Word Recovery Toolbox.
5
Відновити документ за допомогою даної програми ви зможете після будь-якого пошкодження, будь то помилка системи або зараження вірусом в процесі пересилання по e-mail. Програма відновлення працює на всіх операційних системах Windows, в тому числі і на Vista і підтримує всі версії Microsoft Word.