Як оформити дитячий малюнок. зробити рамку зі зліпком разом з дитиною.

Усі батьки трепетно ставляться до творчості своїх дітей. Готові малюнки дбайливо зберігаються в папках. Але багато малюнки цілком можуть прикрасити вашу кімнату. Малюкові буде приємна така увага. Тому важливо оформити дитячий рисунок , а він буде дуже добре виглядати в саморобній рамці.
Вам знадобиться
  • Картон, ножиці, клей, тканина, фурнітура.
Інструкція
1
Найпростіша рамка у вас вийде з яскравої пакувальної коробки. Візьміть будь-яку половину порожньої коробки від цукерок. Малюнок дитини наклейте на будь-який кольоровий картон і закріпіть двостороннім скотчем всередині коробки.
2
На щільному папері зробіть чотири отвори і, продернув нитку, зав'яжіть її. Приклейте із зворотного боку вашої рамки і повісьте на стінку.
3
Разом з дитиною ви можете зробити рамку з гофрованого картону. Зніміть з нього верхній шар так, щоб здалася хвиляста поверхня майбутньої рамки. Виріжте віконце потрібного розміру для малюнка.
4
Ймовірно, перед вами часто постає питання про те, як обробити рамку, щоб красиво оформлений рисунок вписувався в інтер'єр і радував близьких людей. До того ж рисунок в декорованої рамці може стати відмінним подарунком.
5
Так як картон часто має не рівну поверхню, тому можна лицьову частину готової рамки можна декорувати кольоровим папером. З неї виріжте візерунки або орнаменти і приклейте на рамку. Старі глянцеві журнали теж пустите в справу, вирізаючи з них смужки для прикраси.
6
Крім паперу можна використовувати будь-яку тканину з узором. Трикотажне полотно підійде для невеликих листочків, сердечок і кольорів. Наповнивши їх синтепоном, прикрасьте рамку, яка обтягнута тканиною.
7
Дуже ефектно виглядають рамки в стилі печворк. Для цього підберіть різні за кольором і фактурою клаптики. Така клаптева рамка ідеальна для дитячої кімнати в стилі кантрі.
8
На тканинну рамку ви можете пришити різноманітну фурнітуру - від звичайних гудзиків до бісеру. Розташовуйте в довільному порядку або складайте невигадливі візерунки. Навіть просто перевита стрічкою рамка, перетвориться на шедевр.
9
Наступний варіант оформлення дитячого малюнка - рамка зі склом, задником і паспарту. Все це можна придбати в магазині. Рамка повинна бути приємною на дотик, простої форми - пластиковою або дерев'яною.
10
Паспарту служить додатковим елементом до рамки, обрамляючи рисунок , підкреслює або відтіняє зображення. Поміщається між рамкою і малюнком.
11
Як би ви не оформляли дитячий рисунок , робіть це разом з дитиною. Прикрашений вашими руками, він набуде більш значиму цінність для вас і малюка.