Як відповідати на співбесіді. Як поводитися на співбесіді.

Співбесіда-рубіжний етап при прийомі на роботу. З моменту запрошення на співбесіду до його закінчення здобувач знаходиться в хвилюванні. Як відповідати на питання? Як поводитися? Підійду я? Щоб не розтрачувати нервову систему на пусті хвилювання, треба готуватися. Роздум над тим, про що можуть запитати, і психологічна кмітливість допоможуть грамотно подати себе роботодавцю.
Інструкція
1
Ось і настав довгоочікуваний момент, Вас запросили на співбесіду. З одного боку, це приємно, бо резюме відповідає критеріях роботодавця, з іншого боку, трохи хвилююче - як відповідати на співбесіді, раптом будуть труднощі. Тому треба готуватися. В першу чергу, морально налаштовувати себе на те, що належить бесіда з роботодавцем, а точніше з НR-менеджером. Необхідно розуміти, що менеджер з підбору персоналу є професіоналом в цій стезі. Тому, якщо йому щось не сподобається в вас, то шкода буде даремно витрачений время.Следовательно, треба грамотно себе подати. Позиціонування дуже важливо при зустрічі з HR. Наскільки воно пройшло вдало, ви ніяк не зможете визначити на самому співбесіді. От якщо запросять на другий етап - співбесіда з керівником - то можна говорити про успіх.
2
На підставі позиціонування здобувачем себе, НR-менеджер виносить комплексну оцінку про кандидата. Перевіряються як професійна компетентність, так і адекватність, і мотиви, рушійні претендентом на посаду. Все це буде з'ясовано в процесі спілкування на собеседованіі.Ваша мова відіграє величезну роль, причому як чіткість, логічна структура, смислова зрозумілість, так і дикція. Намагайтеся говорити спокійно, впевнено, думати про те, що хочете донести до слухача. Темп мовлення необхідно підлаштовувати під співрозмовника, в даному випадку, під HR-менеджера.
3
Ні в якому разі, не слід заучувати свою промову при підготовці до першого питання роботодавця: «Розкажіть про себе». Адже тут точно не хочуть перевірити вашу пам'ять. До того ж, це буде видно і точно не додасть очок. Проте, продумати по пунктам стоїть, як з вигідної сторони представити себе, тут у вас є шанс відразу «взяти бика за роги».
4
Багато HR-менеджери задають традиційні слизькі питання на співбесіді. Наприклад, «чому ви вибрали саме нашу компанію», «розкажіть про свої недоліки», «які у вас кар'єрні плани», «скільки збираєтеся у нас пропрацювати», «ви ще молоді, коли мають намір піти у декрет». Будьте готові відповідати на такі та інші неприємні запитання. Це типово для співбесіди. В цьому випадку, відповідати треба чесно і спокійно. Ви не під тортурами, і ці питання навіть корисні. Тому що на співбесіді роботодавець оцінює, наскільки плідним може вийти співпрацю. Намагайтеся бути відкритим навіть в таких «вузьких» моментах бесіди. Якщо якесь питання Вас зовсім зачіпає, то краще відбутися жартами, звичайно, в коректній формі. Це не тільки не зменшить вашу «вартість», але і зіграє на користь - люди доброзичливі, з гумором завжди цінуються в організаціях.
5
Під час своїх відповідей бажано контролювати не тільки мова - її чистоту і смислове навантаження, але і жести, і міміку. HR-менеджери зазвичай хороші психологи, які «читають» на невербальному мовою - мовою жестів і рухів тіла. Управляти жестами та мімікою дуже важко, тому не намагайтеся обдурити HR-менеджера, коли відповідаєте на питання. Ведіть себе природно. Просто уявіть собі, що зайшли в гості до свого друга на чашку кави і невимушено розмовляєте. Потренируйтесь абстрагуватися від незнайомої атмосфери. Співбесіда - відмінна можливість відточувати мистецтво розташовувати себе людей.Естественность у відповідях на питання важлива, але не перетворюйте в артиста. Так як театр моментально визначить маститий HR. Адже цього його робота.
6
Хоча на співбесіді більшу частину часу треба здобувачеві відповідати на запитання. В заключній частині роботодавець обов'язково запитує: «Які у Вас є запитання?». Не пропустіть випадок. Тому що грамотно поставлені запитання здобувачем, підвищать його шанси на отримання вакантної посади.