Як одягнутися на хрестини. сценарій святкування хрестин.

Хрестини - дуже важливе і світле подія в житті кожного віруючого. Духовність і чистота цього ритуалу зобов'язує з'явитися в стінах церкви одягненим належним чином, щоб не почувати себе дискомфортно. Як же одягнутися на хрестини?
Інструкція
1
По-перше, забудьте про відкриті майки або кофтини з глибоким вирізом, джинси або міні-спідниці. Навіть якщо ви звикли постійно носити шорти і футболки, в церкви вам буде ніяково. Пошукайте у себе в гардеробі довга сукня з рукавами або спідницю в підлогу і кофточку. Дані варіанти є самими підходящими для того, щоб бути присутнім на хрестинах або хреститися самим.
2
Вибирайте відтінки і кольори вбрання скромніше, нав'язливість і строкатість малюнка змусить вас почувати скрутність.
3
Не забудьте покрити голову шарфиком або хусткою, так як відвідування Храму Господнього з непокритою головою недозволено для жінок за канонами православ'я.
4
Відмовтеся від яскравого, привертає увагу макіяжу. Краще зовсім не використовувати тіні і рум'яна. Не фарбуйте губи, особливо помадою насичених відтінків, навіть блиск для губ слід залишити на потім. Під час священного обряду хрещення батюшка попросить поцілувати хрест, а робити це нафарбованими губами недозволітельно.
5
Не надягайте біжутерію. Сережки, намиста або браслети будуть дзвеніти і відволікати від духовного таїнства інших людей, а ви будете почувати себе в незручному становищі. Але не забудьте про хрестик.
6
Якщо збираєтеся хрестити маленьку дитину, продумайте його шати. Купіть новий одяг малюкові, вона повинна бути світлих тонів. Зверніть увагу на те, що батюшка буде намазувати ручки і ніжки немовляти, тому краще подбати про вільному одязі. В процесі вам буде насамперед незручно загинати довгі рукава сорочечки або підгинати штанці, тим більше якщо дитина почне плакати. Оголити ручки і ніжки малюка заздалегідь.
7
Якщо ви збираєтеся хрестити немовляти, оберніть його в спеціальну хрестинну білу пелюшку або рушник (крижмо). Подбати про придбання цієї важливої речі повинна хрещена мати.
8
Хрещення дорослої людини за всіма правилами повинно проходити в довгій сорочці або легкої сорочці. Ви можете знайти такий одяг в самій церкві прямо перед обрядом.
9
Не забудьте про шльопанцях і рушник або простирадлі, вам потрібно буде витертися після триразового занурення. Хрестинну сорочку обов'язково збережіть.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що ритуал хрещення повинен відбуватися в тілесної та духовної чистоти. Так що безпосередньо перед обрядом прийміть ванну і позбудьтеся від сумних або важких думок.
Водохреще - важливий церковний ритуал, в процесі якого дитина чи доросла людина стає членом Церкви. Важливість такого світлого свята відзначається як в католицькому християнстві, так і в православ'ї. Якщо ви збираєте хрестити свою дитину або бути присутнім на хрещенні в якості хрещеної матері, то вам необхідно одягнутися належним чином. Так як же одягатися, щоб не почувати себе ніяково в стінах церкви?
Інструкція
1
Збираючись на хрещення, відмовтеся від відкритих кофтинок з вирізом, джинсів і коротких спідниць. Краще всього надіти плаття з довгою спідницею і рукавами до ліктів, або довгу спідницю з кофтою. Колір одягу може бути будь-яким, але ви самі будете себе комфортніше почувати в наряді скромних відтінків. На голову матері або хрещеною краще пов'язати хустку або шарф, адже відвідувати Храм Господа з непокритою головою недозволено за канонами православ'я.
2
Збираючись на хрестини, відмовтеся від яскравого макіяжу, особливо від помади. Під час ритуалу священик попросить хресну матір поцілувати хрест, а робити це нафарбованим губами просто недозволено. Крім того, зніміть прикраси (сережки, браслети і так далі), але обов'язково одягніть хрестик. Дуже важливо, щоб в своєму одязі ви почувалися комфортно, не відволікалися від священного таїнства і не відволікали інших людей.
3
Також дуже важливо подбає про одяг для дитини, яку ви будете хрестити. Дитина повинна бути одягнений в новий одяг, бажано світлих тонів. Під час хрещення священик буде намазувати ніжки і ручки дитини, тому краще їх відразу оголити. Якщо ви хрестіть зовсім маленького немовляти, то його слід обернути в крижма. Крижма- це біла пелюшка або рушник, який набуває перед хрестинами хрещена мати.
4
Якщо хреститися збирається доросла людина, то йому рекомендується одягатися в довгу сорочку або легку сорочку. Таке вбрання можна придбати і безпосередньо до ритуалу в самій церкві. Також не забудьте захопити з собою шльопанці і рушник, щоб витертися після триразового занурення. Сорочку, в якій людина хреститься, прийнято зберігати.
Зверніть увагу
Перед хрещенням прийміть ванну, адже ця процедура повинна відбуватися в тілесній чистоті