Як відмити холодильник.

При зберіганні погано упакованих продуктів в холодильнику з'являється неприємний запах. Особливо гостро ця проблема стоїть в період свят, коли в холодильнику немає вільного місця через великої кількості різноманітних продуктів. Щоб відмити сучасний холодильник потрібно не так вже й багато часу, адже найчастіше полки і відсіки виготовлені з високоякісного пластику і скла.
Вам знадобиться
  • - глибокий таз;
  • - невеликий таз;
  • - миючий засіб для посуду;
  • - очищуючий гель або сода;
  • - ганчірочка і губка;
  • - засіб для очищення стекол і дзеркал;
  • - лимон або ріпчаста цибуля.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до миття, відключіть холодильник з мережі і дістаньте всі продукти. В середньому на відтавання льоду потрібно дві години, але і за цей час продукти можуть розтанути. Ті, що зберігалися безпосередньо в холодильному відсіку можна зберігати цей час при кімнатній температурі. А ось ті, що з морозильної камери, краще перекладіть в глибокий таз і прикрийте зверху товстою ковдрою, щоб тепло не надходило.
2
Налийте в таз теплої води і додайте трохи миючого засобу для посуду. Використовувати порошки або різні токсичні речовини не можна, так як продукти контактують з поверхнями. Якщо в холодильнику стоїть сильний неприємний запах, то додайте в мильний розчин трохи хлорсодержащего речовини. Ретельно промийте полки і внутрішню частину дверки холодильника. Після обробки мильним розчином, бажано протерти поверхні чистої ганчірочкою змоченою у воді.
3
Якщо на полицях з'явилися не відмиваються плями, скористайтеся чистячим гелем. Нанесіть трохи засобу на губку і потріть проблемне місце, пляма має зникнути без проблем. Не забудьте протерти поличку чистою вологою ганчірочкою або губкою. Якщо у вас немає ніяких спеціальних засобів, то насипте соду на вологу губку і отшеркайте стійке забруднення.
4
Помийте зовнішню частину холодильника. Для цього підійде той же розчин, але від нього можуть залишитися розводи. Щоб цього уникнути, після миття розпорошите засіб для очищення стекол і дзеркал, і протріть поверхню м'яким рушником.
5
Після миття дайте холодильника підсохнути. Через 30-40 хвилин можете помістити всі продукти назад і включити холодильник. Якщо неприємний запах так і залишився, розріжте лимон і покладіть його на тарілочку в холодильнику . Замість цитрусових плодів підійде ріпчаста цибуля або корочка житнього хліба.