Як сформувати поставу.

Красива постава - це те, що привертає увагу. Людина з прямою спиною виглядає не тільки граціозно і красиво, але також створює враження успішного і процвітаючого.
Інструкція
1
Проте більшість людей не стежать за собою і ходять з опущеними вперед плечима. І якщо чоловіки ще можуть собі це дозволити, то жінка вже немає. Дуже багато причин призводить до сутулості, серед них такі: 1.Сідячій спосіб життя. Якщо Ви працюєте в офісі за комп'ютером і не стежите за тим, як сидите, чекайте не тільки сутулою спини, але і викривлення позвоночніка.2.Отсутствіе спорту. Тут мова йде про навантаження, яку отримують м'язи під час занять спортом. У тому числі і м'язи спини, які приходять в тонус. А це означає, що тримати спину прямо набагато простіше. Якщо ж спортивні навантаження відсутні, це теж негативним чином впливає на поставу .3.Слішком високий зріст або великі груди. Багато дівчат, яких природа обдарувала даними якостями, починають горбиться, щоб приховати свої достоїнства. Не варто цього робити. В даному випадку це виглядає не тільки негарно, але й шкодить спіне.4.Носіть тяжкості теж не рекомендується, наприклад, важкі сумки. 5.Псіхологіческіе проблеми, які «тиснуть» на людину, через що він починає горбиться. Або через комплекси зовнішнього вигляду, теж з'являється сутулість.
2
Найпоширеніший спосіб виправити поставу , це встати до стіни. Притиснутися плечима, сідницями і п'ятами. Відійти від стіни і запам'ятати це положення. Дати м'язам відчути, як має бути. Або ж покласти на голову книгу і ходити по квартирі, не гублячи книгу.
3
Для людей, які дуже багато проводять часу за комп'ютером, теж є спеціальна розминка для офісних сотрудніков.1.Встаньте з-за столу і покрутіть головою, вліво, вправо.2.Повращайте плечима вперед і назад, кілька разів. 3.Повращайте кистями рук.4.Опустітесь вниз і просто розслабтеся, повисіть так кілька секунд. Головою помотайте, як ніби говорите «так», а потім «ні» .5.Наклоняйтесь вправо і вліво, від таліі.Проделивайте такі вправи кілька разів, за робочий день. І не забувайте найголовніше правило: гарна постава залежить тільки від Вас. Завжди стежте за собою і пам'ятайте, що спина повинна бути пряма, плечі опущені назад, підборіддя підняте і груди вперед. Не варто приховувати свої достоїнства або показувати, скільки на Вас навалилося проблем. Розправили спину і вперед, переможцем по життю.