Як привчити пити з чашки.

Настає момент, коли ваша дитина підросла, і йому необхідно починати користуватися чашкою. Так думає мама. А дитина міцно чіпляється за свою пляшечку і не бажає її міняти на такий незручний і громіздкий предмет. Як привчити пити з чашки маленької дитини?
Інструкція
1
На початку процесу привчите дитину до того, що ви самі п'єте з чашки . Для цього просто постійно пийте чай або кава в присутності малюка. Для нього чашка повинна стати звичним предметом, і незабаром він буде розуміти її призначення.
2
Після цього використовуйте чашку як елемент гри. Наповніть її молоком і тримайте до рота малюка і злегка нахиляйте, щоб молоко змочити губи дитини. Пару днів продовжуйте гру - пийте з чашки і змочуйте її вмістом рот малюка.
3
Тепер, піднісши чашку до губ дитини, затримайте її трохи, щоб він встиг зробити ковток. Постійно повторюйте цю процедуру, і незабаром дитина буде із задоволенням пити з чашки , яку ви тримаєте.
4
Залишається непросте завдання: як привчити пити з чашки самостійно? Звичайно, для цього ви повинні дати чашку в руки дитині. На перших порах не давайте йому порцелянові або керамічні чашки . Ні в якому разі не скло. Малюк ще не вміє її тримати міцно і розбилася чашкою може порізатися.
5
Придбайте пластмасову чашку і давайте саме її в руки дитині, наповнивши вмістом приблизно на одну третину.
6
Пам'ятаючи мамині уроки, малюк буде намагатися пити з чашки . При цьому він, звичайно, неодноразово обіллє і свій одяг і, можливо все, що знаходиться поруч.
7
Якщо дитина впустив чашку або розлив її вміст, не лайте його. Він може злякатися і на довгий час відмовитися пити з став нелюбом предмета. Ви навчили його, як користуватися чашкою, і тепер не дозволяйте виконану роботу пропасти даром.
8
Не забудьте прибрати подалі від малюка його пляшечки з соскою. Зробіть це ще до того, як він навчиться тримати чашку в руках. Кращий час - коли малюк просто почне пити з чашки , яку тримаєте ви. Заховати пляшки необхідно для того, щоб дитина забула про те, що можна пити з більш звичного й зручного для нього предмета.
9
Починати навчання можливо, коли дитині піде п'ятий місяць. Звичайно, процес займе не один день, але чим раніше ви почнете, тим легше малюк освоїться зі складним для нього предметом. Та й вам буде набагато простіше, коли ваша дитина навчиться пити з чашки самостійно.