Як зробити ванільний цукор. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Як би це дивно не звучало, але мало хто сприймав дотиком запах справжньої ванілі. Ваніль - сама ніжна і вишукана пряність, яку використовували ще в давнину. Багато для випічки беруть не ваніль, а ванілін - синтезоване речовина, в якому вміст натуральної ванілі складає всього 3%. Оригінальна ваніль являє собою стручки (плоди ванілі) темно коричневого кольору, на дотик маслянисті і еластичні.
Вам знадобиться
    • стручок натуральної ванілі
    • цукор
    • банку з щільною кришкою
Інструкція
1
Чим довше ванільний стручок, тим він цінніший. Ваніль має унікальну властивість - посилювати смак і робити страву більш насиченим і яскравим! Саме тому ваніль застосовується не тільки для додання смаку солодких страв, а й для салатів, страв з риби і навіть м'яса. Особливо відчутний аромат ванілі в рідинах: в сиропах, желе, варення, кремах. Проте варто пам'ятати - солодкий, ніжний запах ванілі оманливий, головне не переборщити! Варто додати кілька зайвих крапель і ваше блюдо стане гірким!
2
Для отримання ванільного цукру необхідно підготувати звичайний цукровий пісок, цукрову пудру і стручок ванілі.
3
Візьміть ванільний стручок, розріжте його вздовж ножем, вичистіть все маслянисті насіння, вони - сама особлива, сама ароматна частина ванілі.
4
Перетріть вичищені ванільні насіння і кілька ложок цукрової пудри. Виходить ванільна пудра.
5
Отриману ванільну пудру необхідно змішати з цукровим піском. Як правило, однією палички ванілі досить на 1 кілограм цукру . Стручок також кладемо в цукровий пісок.
6
Якщо ви використовували насіння для приготування крему або іншої страви, то у виготовленні ванільного цукру можна використовувати тільки стручок ванілі.
7
Зберігати ароматизований цукор слід в щільно закупореній банці в прохолодному місці. Через кілька днів можна насолоджуватися ніжним запахом справжнього ванільного цукру .
Корисна порада
Аромат ванілі має особливість - він швидко випаровується, отже, посуд в якій зберігається ваніль, повинна бути щільно закритою, а ванільний цукор до страви необхідно додавати незадовго до подачі.