Як малювати зірочку.

Зірки можна зобразити за допомогою геометричних побудов, використовуючи транспортир, лінійку і циркуль. Для аплікації такий метод цілком підійде. Але на малюнку такі побудови виглядають не дуже-то добре, тому зірочку краще намалювати незалежно від того, скільки у неї променів - 4, 5, 6 або більше.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець.
Інструкція
1
Почніть з п'ятикутною зірочки. Лист можна покласти як завгодно, але якщо ви малюєте зірочку вперше, покладіть його прямо. Так буде легше зрозуміти, куди яку лінію вести. Виберіть на аркуші точку і проведіть від неї вправо і вгору лінію під кутом приблизно 135 °. Велика точність в даному випадку не потрібна, але напрямок необхідно дотримуватися.
2
З точки, в якій опинився ваш олівець, проведіть лінію вправо і вниз так, щоб вгорі вийшов гострий кут. Довжина другої лінії приблизно дорівнює довжині першого відрізка.
3
Не відриваючи олівця, проведіть лінію такої ж довжини вліво і вгору. Кут, який вийшов між другою і третьою лініями, повинен приблизно дорівнювати розі, розташованому вгорі майбутньої зірочки. Третій кут теж повинні бути приблизно йому дорівнює. Четверту лінію ведіть горизонтально, не відриваючи олівця. Довжина її дорівнює довжині всіх інших ліній. Останню лінію проведіть з правого кута вліво вниз, замкнувши таким чином зірочку .
4
Зірка Давида складається з двох рівносторонніх трикутників. Визначте на аркуші точку. Проведіть від неї вправо горизонтальну лінію. Приблизно визначте середину цієї лінії і уявіть, що ви від цієї точки проводите вниз перпендикуляр. Довжина його трохи менше довжини горизонтальної лінії. З'єднайте кінці горизонтального відрізка з кінцевою точкою перпендикуляра.
5
Приблизно через середину передбачуваного перпендикуляра проведіть ще одну горизонтальну лінію, по довжині рівну першою. Точно так же уявіть, що ви поводите через її середину перпендикуляр, тільки піде він вгору. Точно так же з'єднайте кінці відрізка з самої верхньої точкою перпендикуляра.
6
Якщо ви малюєте феєрверк, то зірочки там можуть бути самої різної форми. Для чотирикутної зірочки можна спочатку накидати квадрат і провести в ньому діагоналі. Представивши одну з діагоналей віссю вузького ромба, намалюйте цей ромб. Намалюйте другий такий же ромб на другий діагоналі. На підставі чотирикутної зірочки можна намалювати і восьмикутну, представивши як осей ромбів не тільки діагоналі, а й серединні лінії квадрата.
Корисна порада
Намагайтеся вести лінію рівно, впевненою рукою; Малювати зірочки краще спочатку тонким твердим олівцем, а потім обвести контури. Для цього можна взяти більш м'який олівець, ручку або мілкий; На підставі зірочок з 5 і 6 кутами можна намалювати, відповідно, 10- і 12 вугільні. Побудова те ж саме, тільки використовувати необхідно вільні проміжки між кутами.