Як назвати статтю.

Від відповіді на питання "Як назвати статтю?" залежить не тільки кількість прочитали її чоловік, але і, без перебільшення, репутація всього сайту, на якому вона розміщена. Адже кожна стаття - це маленький штрих в загальній картині ресурсу і сукупність безлічі окремих штрихів створює неповторний образ цілого сайту.
Інструкція
1
Назва статті краще залишити на потім, коли сам текст вже готовий. При написанні це дозволить не обмежувати політ думки встановленими заголовком рамками. Маючи перед очима готовий текст, легше визначити назву, максимально відображає всі нюанси статті. Перечитайте готовий матеріал, подумки сформулюйте суть тексту декількома ємними фразами.
2
Визначте цільову аудиторію статті. У роздрібній торгівлі розрізняють поняття покупця і споживача товару. Покупець - той, хто купує товар в магазині, споживач - той, хто безпосередньо буде ним користуватися. Наприклад, тато, що купує в магазині упаковку дитячих підгузників, абсолютно точно не є споживачем цього товару. Він є покупцем. Тому реклама підгузників будується на залученні покупців, а не споживачів. Відносно статей таке явище теж зустрічається. Якщо ми розміщуємо статтю на біржах тексту, то назва повинна привернути увагу веб-майстри, що купує контент. Якщо стаття готується для сайту або блогу, то її назва має бути близьким безпосереднім читачам ресурсу.
3
Залежно від аудиторії сайту підбираємо шаблон назви статті. Очевидно, що кричущі заголовки не підійдуть для статей, наприклад, юридичної тематики. І, навпаки, серйозний заголовок для легкого матеріалу відлякає відсоток потенційних читачів. Шаблонів назв статей існує дуже багато, наприклад: • інтригуюче питання («Ви знаєте, що ...?») • питання, що починається зі слова «як?» («Як назвати статтю?») • звернення до аудиторії («Тільки студентам ...» ) • пропозиція-твердження («Водоймище на дачі - куточок спокою») • пропозиція-гарантія («Гарантований спосіб ...») • спонукання до дії («Отримай знижку ...») Даним переліком шаблонів заголовки статей, звичайно, не обмежуються.
4
Складаємо кілька варіантів назв за обраними шаблонами. Потім відтинаємо невдалі і залишаємо ті, які: • найбільш точно відображають суть статті • відповідають інтересам аудиторії • містять ключові слова • викликають бажання прочитати основний текст.
5
Після цього вибір звужується до 1-3 кращих назв. Повторюємо попередній крок для залишилися заголовків, вибираючи чемпіона. Який переміг у цьому конкурсі заголовок і буде відповіддю на питання, як назвати статтю.