Як змінити колір малюнка.

Якщо вам потрібно змінити колір малюнка, це можна зробити на вашому комп'ютері, за допомогою програми Adobe Photoshop. Використовуючи будь-яку версії цієї програми можна змінювати колір зображення, його яскравість і насиченість. В даному прикладі розглядається версія CS3.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
  • Цифрове зображення для корекції.
Інструкція
1
Відкрийте обране вами зображення в програмі Adobe Photoshop. Це можна зробити через меню File - Open, або за допомогою комбінації клавіш Ctrl '+ O. Файл також можна перетягнути в робоче вікно програми за допомогою миші.
2
Після того як ви відкрили рисунок, скористайтеся меню Image - Ajustments - Hue/Saturation. Або натисніть комбінацію клавіш Ctrl '+ U.
3
Ви побачите діалогове вікно з трьома бегунками. Пересуваючи їх, ви можете змінювати кольорову гаму (Hue), насиченість (Saturation) і яскравість (Lightness) зображення. Поекспериментуйте з цими настройками, домагаючись потрібного вам результату. Як тільки колір малюнка буде вас влаштовувати, натисніть кнопку "ОК" у діалоговому вікні.
4
Тепер можна зберегти малюнок при допомогою пункту меню File - Save (якщо ви хочете внести зміни в початковий зображенні). Варіант File - Save As дозволить вам зберегти окрему копію малюнка із зміненим кольором. У діалоговому вікні ви можете вказати місцезнаходження файлу на вашому комп'ютері і його формат (наприклад, jpeg).
5
Після чого автоматично з'явиться наступне вікно, в якому можна буде вибрати якість файлу. Рухаючи бігунок, виберете оптимальне для вас поєднання якості малюнка і його розміру. Розмір малюнка можна побачити в правій частині віконця, під кнопками "OK" і "Cancel".
Зверніть увагу
Під час використання діалогового вікна "Hue/Saturation" обов'язково повинна стояти галочка в пункті "Preview" (попередній перегляд). Інакше ви не побачите, які зміни вносяться в малюнок.
Корисна порада
Якщо ви хочете використовувати відредаговане зображення для інтернету, при збереженні виберіть в меню "File" - "Save for web" .При допомоги кнопок "Save" і "Load" у вікні "Hue/Saturation", ви можете зберегти вибрані вами настройки кольорокорекції і завантажити їх для аналогічного зміни кольору іншого рісунка.Еслі відзначити в вікні "Hue/Saturation" пункт "Colorize" (Тонування), зображення стане однотонним.