Як купати дівчинку.

Купання дівчаток трохи відрізняється від купання хлопчиків у зв'язку з іншим будовою статевих органів. Є деякі правила, яких необхідно дотримуватися при митті малятка. Що це за правила?
Інструкція
1
За 40 хвилин до сну малятка наберіть воду у ванну, її температура повинні бути рівно 37 градусів. Якщо у вашому районі вода поганої якості, краще закип'ятити її у відрах заздалегідь і остудити до потрібної температури.
2
Поки ванна наповнюється водою роздягніть дитини. Перед купанням необхідні повітряні ванни протягом 5-10 хвилин.
3
Якщо у вашої малятка ще не зажила пупкова ранка, у воду обов'язково потрібно додати розчин марганцівки, щоб вона стала злегка рожева. Щоб не псувати ванну марганцем, краще купіть дитині дитячу ванночку для купання.
4
Поступово опускайте доньку в воду. Притримуйте спинку і голову.
5
Покладіть дитину так, щоб вода не затекла ні у вушка, ні в ротик. Краще всього використовувати гірку для купання, тоді мамі буде набагато легше купати доньку однієї. Найзручніше положення дитини при купанні - на лівому передпліччі мами. Правою рукою буде зручно мити волоссячко.
6
Починають купання дівчинки з волосся. Правою рукою миють лобик і проводять рукою до потилиці. Для миття голови використовуйте тільки дитячий шампунь. Користуватися ним потрібно не частіше 2 разів на тиждень. Потім рукою або мочалкою змивайте піну також, від чола до потилиці.
7
Тепер акуратно помийте за вушками, промийте всі складочки на шиї, під пахвами, долоньки. В останню чергу миють між ніжок. Промийте сідниці і промежину. При купанні дівчинки статеві органи обмивають у напрямку спереду назад. Бажано кип'яченою водою без мила.
8
Не варто занадто довго зупинятися на миття статевих органів, щоб у дитини не було сексуального збудження. Дівчатка починають порушуватися вже з 4 місяців, так що будьте вкрай обережні.
9
Загорніть дівчинку в пелюшку, поверніть до себе спиною (дитина лежить животом на лівій руці) і облийте її водою з глечика, температура якої буде 36 градусів.
10
Відразу після того, як ви викупали або підмили дівчинку , в першу чергу потрібно просушити ваткою або м'якою серветкою статеву щілину, потім, прибрати вологу з великих статевих губ, далі просушити складочки, а тільки потім промежину. Присипати зовнішні статеві органи дитячою присипкою або змастити кремом.
Зверніть увагу
Мило використовується при купанні 1-2 рази на тиждень. Через будови зовнішніх статевих органів дівчинки і виділення спеціального секрету підмивати дитину потрібно постійно, щоб уникнути подразнення і запалення.
Корисна порада
До 6 місяців купання дівчинки проводиться щоденно. З 6 місяців до року - купання через день. Після року - раз на 2-3 дні. Туалет статевих органів щоденно 2 рази на день без мила.