Як шнурувати скейтера.

Скейтери - просунутий народ. Незважаючи на те, що скейтборд - досить молодий вид спорту, але вже і в ньому існують свої традиції в одязі. Це обумовлено не стільки модою на ту чи іншу екіпіровку, скільки міркуваннями безпеки. Особливу увагу, звичайно, приділяється взуття. Скейтери вибирають кросівки, які щільно сидять на нозі і добре фіксують її, щоб уникнути травм. Важливо вміти і правильно зашнурувати кросівки.
Інструкція
1
Шнурувати скейтера можна кількома способамі.Европейская шнурівка. Пропустіть шнурок обома кінцями через нижні отвори кросівок всередину і виведіть потім кінці назовні. Один кінець шнурка виведіть навхрест назовні через наступне отвір.
2
Інший кінець шнурка виведіть навхрест назовні через один отвір на протилежній стороні. Шнуруйте поперемінно. У результаті виходить пряма шнурівка зовні і перехресна через один отвір з внутрішнього боку. Така шнурівка відрізняється швидкістю і акуратністю, а також фортецею і надійністю. Її легко затягувати.
3
Шнуровка з вузлами. Виведіть шнурок обома кінцями назовні з нижніх отворів кросівки. Зав'яжіть кінці один раз, розведіть їх в сторони і пропустіть в наступну пару отворів знизу назовні. Повторюйте шнурівку до кінця. Така шнурівка міцна і ідеальна для спортивного взуття, так як вузли забезпечують додаткове стягання.
Зверніть увагу
До взуття для скейтборду пред'являються особливі вимоги. Кросівки для скейтборду повинні бути легкими, міцними, мати хороше зчеплення з поверхнею дошки, мати амортизуючі прокладки, що пом'якшують стрибки, стабілізатори для п'ят, щоб не підверталися ноги. Крім того, в катанні на скейтборді дуже часто присутні елементи, при яких дошка б'є по нозі в районі підйому. Тому деякі моделі кросівок випускаються з м'якими подушечками в районі підйому ноги. Щоб язичок кросівок був щільно зафіксований, передбачена широка стрічка-гумка. Підошва кросівок складається з декількох частин гуми і поліуретану. Шнурки для кросівок скейтерів виготовляються з трубчастого шнура, що підвищує їх міцність і довговічність.