Як зробити красиву коробочку. Як зробити картинку з коробочки.

Красива коробочка, зроблена своїми руками, необов'язково має бути картонній. Можна здивувати близьких, змайструвавши її з пластикових пляшок! Оригінальний виріб можна використовувати як упаковку для подарунка, шкатулку, скарбничку і т.д.
Вам знадобиться
 • Денця від пластикових пляшок,
 • шило,
 • свічка,
 • гострі ножиці,
 • намистини,
 • бісер,
 • стрічка або декоративний шнур,
 • вітражні фарби,
 • лак (можна для нігтів),
 • пінцет,
 • клей.
Інструкція
1
Спочатку будуть потрібні дві пляшки східного розміру. Потрібно однаково обрізати у них низ. Щоб об'єднати два денця, потрібно запалити свічку, нагріти шило і через рівні проміжки зробити по краях донишек дірки.
2
Тепер краю можна обробити гачком. Знадобляться стрічки, декоративні шнурки і т.п. Їх слід протягнути через дірки в першому денці гачком і, дійшовши таким чином практично до кінця, взяти другу половинку коробочки і з'єднати два денця шнуром. Потім необхідно пов'язати кінчики і продовжити обплітати другу деталь. Завершивши наступне коло, варто знову зв'язати кінчики шнура, обрізати зайве і трохи підпалити матеріал, щоб шнур або стрічка не розпустилися.
3
На наступному етапі необхідно зробити зав'язки. Нагрітим шилом потрібно пробити по дві дірочки в кожній деталі на місцях для з'єднання. У першу деталь слід протягнути шнурки і зав'язати їх. З другої варто вчинити так само.
4
Кінчики стрічок-зав'язок можна прикрасити намистинами. Для цього потрібно протягнути намистину, зав'язати вузлики з двох сторін від намистини і обрізати все зайве.
5
Завершальний етап - прикраса самої коробочкі.Шкатулку з пляшок можна розмалювати вітражними фарбами або покрити лаком.Можно приклеїти декоративні елементи.Можно знову пробити шилом дірочки, тепер уже на поверхні пляшкових донишек, і протягнути крізь них кольорову проволоку.Есть і складніший, але дуже цікавий варіант: прикрасити коробочку , зроблену з донишек пляшок, подібними ж пляшковими квітами. Для цього знадобиться нижня частина невеликої непрозорою пляшки (наприклад, з-під кефіру). З неї треба вирізати овали або круги; вони будуть увігнутими - це пелюстки. Над вогнем слід додати їм відповідну форму, відгинаючи по краях за допомогою пінцета, а один з овалів закриття в спіраль (він буде міститися в середині квітки, і до нього необхідно буде приклеїти інші пелюстки).
Зверніть увагу
Коробочка може бути будь-якого розміру, адже у продажу є напої в самих різних пластикових пляшках. Шкатулка виходить досить міцною, її можна без побоювання відправити поштою.
Корисна порада
Є й інші варіанти виготовлення красивих коробочок з пластикових пляшок. Так, з середини пляшки, сплющуючи вийшов циліндр і роблячи ребра, можна виготовити трикутні і прямокутні шкатулки-шухлядки.