Як підняти зір.

Гарне зір дуже важливо для людини, так як основний обсяг сприйманої нашим організмом інформації, ми отримуємо саме завдяки очам. Для підняття зору використовуються оптичні прилади, фізично вправи, медикаментозні і гомеопатичні засоби, включаючи натуральні харчові продукти.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря. В першу чергу наведіть медичні довідки щодо ваших проблем зі зір м. Дізнайтеся, які заходи підняття зору вам показані, і які, навпаки - протипоказані. Розберіть можливі наслідки будь-якого втручання. Пройдіть курс корекції зору, якщо такий буде потрібно.
2
Робіть спеціальні вправи. Не дозволяйте своїм очам втомлюватися. Час від часу робіть легкий масаж очей і інші фізичні вправи. Знімайте втому з очей після візуальної навантаження. Відволікайтеся кожні 30 хвилин від читання, роботи за комп'ютером, будь-якій іншій навантаження, хоча б на 30 секунд. Найчастіше моргайте, дозвольте вашим століть не допускати пересихання слизової оболонки очей. Під час вправ дотримуйтесь норму, що не перевтомлюйте очі.
3
Їжте правильну їжу. Вживайте ягоди чорниці, в них містяться речовини, що захищають сітківку ока від старіння. Введіть у раціон шпинат, що містить лютеїн, багато в чому допомагає поліпшити зір . Намагайтеся їсти рибу хоча б близько двох разів на тиждень. Скоротіть кількість солі в продуктах, використовуйте замість неї приправи і трави. Їжте моркву, в ній міститься вітамін А.
4
Захистіться від згубних впливів ззовні. Носіть сонцезахисні окуляри. Намагайтеся підтримувати в будинку помірну температуру, не допускайте сухості повітря. Додайте в свій гардероб крислатий капелюх, кепку, панамку для більш ефективного захисту очей від сонця. Використовуйте окремий рушник для обличчя, щоб уникнути зараження очей інфекцією.
5
Удайтеся до гомеопатичних засобів. Відвідайте лікаря-гомеопата, він зможе підібрати для вас підходящі гомеопатичні препарати. Поєднуйте прийом гомеопатичних засобів разом з гімнастичними вправами для очей, це підвищить ефективність препаратів.
6
Налаштуйтеся на заспокоєння. Намагайтеся не перевтомлюватися. Слідкуйте за власним настроєм, остерігайтеся депресивних станів. Дозвольте собі бачити все навколо, звертайте увагу на будь-які деталі предметів, людей, тварин. Урізноманітніть своє життя яскравими квітами, не дайте сірості виступити на передній план вашого життя.