Як вкоротити ремінець годин. Як вкоротити залізний ремінець на годиннику.

Часто буває, що отримавши в подарунок годинник або купивши їх без примірки, наприклад, в інтернет-магазині, ви турбуєтеся через те, що металевий ремінець трохи завеликий. Якщо вони дорогі, то краще відправитися в фірмовий сервісний центр. В інших випадках можна впоратися з проблемою і самостійно. Насправді прибрати кілька ланок на браслеті зовсім нескладно, але в цій справі потрібно бути акуратним.
Вам знадобиться
  • - шило або швейна голка (можна спробувати і зубочистку);
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно вибрати для роботи добре освітлене місце, краще, якщо воно буде під лампою або перебувати біля вікна. Обов'язково звільніть робочу поверхню від непотрібних вам речей. Це необхідно для того, щоб маленькі деталі годин не загубилися.
2
Металеві браслети в основному складаються з декількох ланок, за допомогою яких вони добре облягають руку. Зазвичай, для того щоб ремінець годин трохи вкоротити, необхідно просто позбутися кількох поділів. Потрібно пам'ятати про те, що якщо ви укорочуєте браслет більше, ніж на одну ланку, то потрібно прибирати їх з кожного боку в однаковій кількості. В іншому випадку годинник буде незручно сидіти на руці. Також буде помітно, що число поділок різне. Краще починайте видаляти спочатку ті, які поменше, так ви не укоротите ремінець занадто сильно. Пам'ятайте, що подовжувати браслет куди складніше.
3
Покладіть браслет і обережно, не докладаючи великої сили (інакше можна пошкодити затискачі), вставте шило або голку в невеликий отвір, яке є на кожному діленні ремінця. Повільно видавіть маленькі металеві шпажки, які скріплюють цю конструкцію. Щоб зрозуміти, в який бік необхідно видавлювати їх, вам необхідно подивитися стрілки на внутрішній стороні ваших годин. Коли здасться частина шпажки, затисніть її акуратно плоскогубцями і повністю витягніть. Приберіть необхідну кількість ланок, починаючи з тих, які ближче до корпусу годин.
4
Тепер потрібно зібрати браслет назад. Для цього за допомогою шпаг з'єднайте потрібні вам ланки. Якщо є необхідність в малій регулюванню, то зробіть її. На застібці є кілька дірочок, в них теж є штифти. Їх також можна відрегулювати, дотримуючись граничну обережність.
5
Видаливши ланки, постарайтеся їх зберегти. Можливо, через якийсь час ремінець стане вам маленьким, в цьому випадку вам доведеться повернути поділу на місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fTvKOFtrB10
Іноді виникають ситуації, коли необхідно терміново замінити зламаний браслет від годинника на новий. Щоб це зробити, необов'язково звертатися до фахівців, адже здійснити заміну можна і самостійно, головне мати при собі необхідні інструменти.
Наручний годинник - це не простий аксесуар, а елемент, що вказує яскраво на статус свого власника. Хороший годинник супроводжують свого власника в будь-яких ситуаціях, тому цей аксесуар вибирати слід тщательно.Правільно вибрані наручний годинник прослужать вірою і правдою своєму власникові протягом тривалого часу. Однак, як і будь-які інші предмети, годинник час від часу необхідно замінювати, так як їх зовнішній вигляд поступово псується. Заміна аксесуара на більш новий потрібно і в тому випадку, якщо його дизайн попросту набрид. Що ж робити в цьому випадку? Зовсім необов'язково витрачати гроші на придбання нових наручних годинників, досить тільки замінити браслет і аксесуар моментально оновиться. Для заміни браслета знадобляться спеціальні інструменти.

З чого почати заміну браслета на наручних годинниках?

Насамперед, слід купити браслет відповідного кольору. При виборі цієї частини годинника необхідно враховувати кілька моментів. По-перше, необхідно звернути увагу на довжину браслета і його ширину. По-друге, звертати увагу слід і на те, з якого матеріалу виготовлений браслет. Цей матеріал повинен бути трудностіраемим або нестираним, гіпоалергенним. Браслети з нержавіючої сталі є самим ідеальним класичним варіантом. При виборі браслета слід враховувати і матеріал, з якого зроблений корпус годин, все має виглядати досить гармонійно.

Як зняти старий браслет?

Зняти старий браслет від наручних годин можна наступним чином. Для початку за допомогою тонкого шила або будь-якого іншого схожого інструменту слід втопити той штифт, який виступає. Для цієї мети на зворотному боці браслета є особливі пази. Штифт слід втопити до середини трубки, а після цього можна вийняти з годин і сам браслет.

Як правильно встановити браслет на наручний годинник?

Здійснювати установку нового браслета на наручний годинник слід дуже обережно і за всіма правилами. Необхідно простежити за тим, щоб браслет мав відповідну ширину. Занадто широкий браслет неможливо буде встановити, а після установки вузького може мимоволі випасти вушко. Крім того, браслет встановлювати на годиннику необхідно таким чином, щоб замок відкривався немає від цифри 12, а від цифри 6. Тепер необхідно в отвір браслета встановити вушко, а в отвір вушка слід вставити один з штифтів, який найбільш виступає. Далі тонкої викруткою або шилом слід натиснути на штифт і між вушками швидко вставити вушко. Штифт повинен точно потрапити в вушок. Після установки браслета залишається лише перевірити його на міцність.