Як визначити свій розмір.

Сьогодні тим, хто любить пройтися по магазинах і вибрати для себе вподобану одяг, часто доводиться помізкувати над однією важливою деталлю, який саме розмір одягу їм підходить оптимально, і як зрозуміти, що ж написано на одежинці. Адже на бирці можуть зазначатися абсолютно незрозумілі, на перший погляд, цифри. Однак якщо ви будете точно знати, який ваш розмір по вітчизняним «мірками», то перевести його в інші обчислення труднощів не складе. У цьому вам допоможуть спеціальні таблиці і професійні консультанти в бутіках і магазинах. Як же визначити свій розмір максимально точно?
Інструкція
1
Для початку визначте напівобхват грудей. Саме цей показник і буде розмір ом одягу. Щоб зняти такі мірки, бажано задіяти помічника. Вимірювальна стрічка проходить при цьому навколо тулуба горизонтально, лягаючи на виступаючі точки грудей. Тут важлива максимальна точність. Щоб досягти цього, не користуйтеся старими, розтягнутими сантиметровими стрічками. Під час вимірювання стежте, щоб сантиметр досить щільно прилягав до тіла по лінії вимірювання, однак, не перестарайтеся. І затягування, і провисання стрічки може спотворити показники.
2
При вимірюванні прослідкуйте, щоб одяг людини, чий розмір визначається, була легкою або це має бути просто нижню білизну. При цьому він повинен стояти у звичній для нього поставі, не напружуючись.
3
Отримані дані розділіть на два. Це і буде ваш розмір одягу по вітчизняним стандартам. Перевести його в розмір и інших країн не складе труднощів за допомогою таблиць, представлених і в магазинах, і в мережі.
4
Щоб дізнатися своє зростання, необхідно просто точно виміряти його по вертикалі з точністю до сантиметра.
5
Для визначення розмір а головного убору візьміть сантиметрову стрічку і виміряйте голову по колу. Нехай стрічка пройде через найбільш виступаючі точки на потилиці і чола. Натягувати сантиметр не потрібно. Ваш розмір голови - це її обхват в сантиметрах.
6
Щоб дізнатися розмір рукавичок, аналогічно проведіть вимірювання сантиметром, що не натягуючи його. Відведіть убік великий палець руки приблизно на 30 °. Сантиметр повинен пройти по колу впоперек кисті руки по фаланговому суглобу великого пальця. Згідно з отриманими цифрам розмір визначте по відповідній таблиці.
7
Для визначення розмір а взуття встаньте ногами на папір, після чого ретельно обведіть стопи олівцем. Далі виміряйте відстань між виступаючими місцями пальців і п'яти. Це число і буде вашим розмір ом взуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mik7vdVsC_M