Як з'єднати два роутера. cjtlbytybt 2 hjenthjd.

Багато користувачів вже вміють самостійно створювати і настроювати домашню локальну мережу. І навіть побудова бездротової мережі для них не є проблемою. Але як вчинити, якщо необхідно розширити зону покриття бездротової точки доступу, знає не кожен.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Як правило, значно посилити сигнал Wi-Fi роутера , навіть підключивши до нього додаткову антену, неможливо. А якщо ви, припустимо, створюєте власну бездротову мережу в великому двоповерховому будинку і бажаєте мати доступ в інтернет в кожній його точці, то вам необхідно вміти поєднувати декілька Wi-Fi роутерів.
2
Відразу варто звернути увагу на один дуже важливий момент: більшість роутерів не здатна створювати кілька бездротових точок доступу. Звідси випливає, що з'єднувати Wi-Fi роутери з розрахунком на те, що до обох надалі будуть підключатися ноутбуки, необхідно проводовим способом. Врахуйте також, що краще використовувати роутери однакової фірми і моделі. Переконайтеся в тому, що в обох пристроїв збігаються версії програмного забезпечення.
3
Увімкніть перший роутер і перемкніть відповідно до вимог вашого провайдера. Робити це в стандартному режимі, як якщо б ви не збиралися підключати до нього другий Wi-Fi роутер.
4
З'єднайте обидва роутера мережевим кабелем таким чином: один кінець кабелю в порт LAN першого пристрою, а другий - в порт Internet або WAN другого.
5
Відкрийте настройки другого роутера , ввівши в адресному рядку браузера його IP-адресу, прописавши попередньо рядок http://. Створіть бездротову точку доступу. Для цього перейдіть до пункту Wireless Setup.
6
Для забезпечення правильної роботи всієї мережі необхідно переконатися, що функція DHCP включена у першого роутера для портів LAN. Вона дозволить другого пристрою автоматично отримати необхідний IP-адресу.
7
Щоб перевірити активність даної функції, підключіть ноутбук або комп'ютер до першого роутера, використовуючи мережевий кабель. Переконайтеся в наявності доступу в інтернет у даного комп'ютера або ноутбука.