Як завантажувати рінгтон на iPhone.

Виробники Apple iPhone забороняють безкоштовну закачку рингтонів для володарів цих телефонів. Для того щоб урізноманітнити стандартні мелодії виклику, ви можете або купити їх у виробника, або закачати самостійно за допомогою програм iTunes і iRinger.
Вам знадобиться
  • - телефон Apple iPhone;
  • - стаціонарний комп'ютер з встановленими програмами iTunes і iRinger для ОС Windows XP;
  • - USB шнур.
Інструкція
1
Запустіть програму iRinger і натисніть на кнопку Imрort, значок якої в інтерфейсі самої програми виглядає як блискавка. У діалоговому вікні, поважаючи шлях до папки, в якій знаходяться ваші музичні файли у форматі MP3, WAV та ін. Після вибору необхідного мультимедійного треку, натисніть на кнопку «Відкрити», яка розташована у правому нижньому кутку відкритого вікна. Після відкриття файлу, буде потрібно час, щоб трек конвертувався в зрозумілий для iPhone формат.
2
Натисніть на кнопку Еxport, яка в програмі позначена значком, що зображує ноти. У діалозі натисніть на кнопку Go !. На вашому комп'ютері в папці «Мої документи» за замовчуванням буде створено каталог під ім'ям "iPhone Ringtones". У цей каталог поміщатимуться всі створені вами (за допомогою програми iRinger) мелодії виклику для iPhone. Коли процес створення рінгтона буде остаточно завершений, на екрані з'явиться наступне повідомлення: «The ringtons ... has been created! This rington has been added to iTunes as well. Please check iTunes to make sure it was added ».
3
Запустіть програму iTunes. У вікні в меню «медіотека» (ліворуч) виберіть пункт «Рінгтони». Перейдіть в меню «Файл» і виберіть вкладку «Додати папку в медіатеку». У діалоговому вікні, вкажіть шлях до створеного на попередньому етапі каталогом iPhone Ringtones. Підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку Ок. У правому кутку програми з'являться треки, які перебували в папці з рингтонами.
4
Оберіть в меню «Пристрої» ім'я вашого телефону. У підміню (праворуч) поставте галочку навпроти напису «Синхронізувати рінгтони». Поставте крапку навпроти блоку «Все рінгтони» та натисніть кнопу «Синхронізувати».
5
Відкрийте в меню «Налаштування» вашого телефону кладку «Звуки», виберіть «Дзвінок». Перед вами з'явився список із завантаженими рингтонами. З нього ви можете вибрати необхідний для дзвінка трек.
Зверніть увагу
Отримувати рінгтони за допомогою програми iRinger неможливо все одночасно. Ви зможете додавати в папку iPhone Ringtones по одному треку за Крок 1-2. «Перекиньте» всі необхідні треки (за допомогою програми iRinger), перш ніж почати роботу з iTunes.
Корисна порада
Створіть папку зі збереженими треками, призначеними для конвертації заздалегідь. Це заощадить ваш час при роботі з програмами.