Як відкрити швейну майстерню.

Якщо вам здається, що ви знаєте все про світ шиття, вже знайшли підходяще місце для відкриття швейної майстерні і працьовитих співробітниць, то навіть тоді буде незайвим вивчити нижченаведені поради. У разі, якщо знань поки обмаль, але намір все ж є, зробіть це і поготів.
Інструкція
1
Якщо ви вже визначили район і навіть підшукали гарне приміщення для швейної майстерні, узгодьте свій намір з місцевою адміністрацією району. Зазвичай таким питаннями займається Управа, відділ з економічних питань та розвитку малого бізнесу. Ви повинні зібрати пакет документів, в якому будуть свідоцтва про перевірку пожежної безпеки, згода орендаря/господаря помешкання, висновок санітарної інспекції і т.д. Повний список державних установ, з якими потрібно узгодити відкриття швейної майстерні, вам видадуть компетентні фахівці районної управи.
2
Приміщення для швейної майстерні повинно бути придатним для роботи. Подбайте, щоб можна було розмістити кілька швейних машин. Зробіть його добре освітлюваним - нехай швачка бачить найдрібніші строчки на тканини. Встановіть систему вентиляції, інакше в приміщенні буде збільшуватися концентрація шкідливих домішок і вуглекислого газу, що знизить ефективність роботи ваших співробітниць.
3
Подбайте, щоб у майстерні були примірочні кабіни - це зручно для клієнтів, чий одяг ваші співробітниці ремонтують або шиють на замовлення.
4
Якщо приміщення під майстерню вже погоджено з чиновниками, набраний штат, закуплені швейні машини, тканину і фурнітура, то слід поставити до відома про відкриття максимальну кількість людей. Як це зробити? Виділіть значну суму грошових коштів на рекламу. Роздавайте листівки біля метро або організуйте поштову розсилку із сповіщенням про відкриття швейної майстерні.
5
Поставте рекламний щит, який буде інформувати про акції, цінах на ремонт і пошиття одягу. Запустіть сайт про послуги вашій майстерні і поступово знайдете постійних клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GF-G4lQnmQo