Як налаштувати обкладинку альбому на пісню. Як встановлювати обкладинку альбому gtcty.

Ви любите музику і зібрали в своєму комп'ютері цілу колекцію музичних записів? Однак щоб розібратися у всьому цьому різноманітті, бажано провести «маркування» музичних файлів, інакше ви витратите чималий час на пошук пісень та альбомів своєї колекції. Правильна і об'ємна інформація може бути укладена в обкладинці альбому . Обкладинка - це свого роду презентація, яка містить інформацію про музичний альбом в цілому. Найчастіше з цією метою з усього змісту вибирається «улюблена» пісня.
Інструкція
1
Як правило, програвач сам вантажить обкладинку з наявної оперативної бази даних. Це відбувається під час запису компакт-диска. Як тільки програвач знаходить відповідний запис в оперативній базі даних, він автоматично завантажує не тільки мультимедійні дані, а й саму обкладинку.
2
Правда в деяких випадках обкладинка альбому може бути відсутнім. В такому випадку можна налаштувати її вручну, за своїм вибором. При цьому зображення буде вбудовано безпосередньо в музичний файл, і цей вбудований файл і буде відображатися як обкладинка.
3
Почати необхідно з вибору вкладки «Бібліотека», потім перейти до альбому, у якого немає обкладинки. Виберіть зображення на сподобалася вам пісні, кликнете його правою кнопкою мишки. Після клацніть «Копіювати» (зображення може бути в форматах BMP, TIFF, JPEG, PNG або GIF).
4
Поверніться до «Бібліотеці» і за допомогою знову ж правою кнопки миші вставте обкладинку альбому . При цьому вбудована і масштабована до відповідного розміру копія зображення знаходитиметься в кожному з музичних файлів цього альбому .
5
До речі, додаючи кілька альбомів одного виконавця, визначте вподобану уніфіковану обкладинку, яка зможе виступити як візитка всієї колекції.
6
Для особливо креативних існує варіант самостійного створення обкладинки улюбленого аудіо альбому . Відкрийте Фотошоп і намалюйте, як на ваш погляд повинен бути оформлений альбом, напишіть назву групи або ім'я виконавця, найменування альбому , не забудьте вказати дату його виходу. Ці дані потрібні не стільки для заповнення картинки, скільки для того, щоб після закінчення деякого часу ви зуміли знайти потрібні вам композиції не по картинці обкладинки (її ви можете забути), а по даті виходу композицій або їх назвам.