Як зібрати байк.

Якщо ви вирішили зібрати свого залізного коня самостійно, приготуйтеся чимало попотіти. Крім проблем з документами, які, так чи інакше, у вас виникнуть, будьте готові до довгих тижнях завзятої роботи над агрегатом. Якщо це вас не лякає, можна приступати.
Інструкція
1
Підготуйтеся до процесу складання. У першу чергу, ви повинні собі чітко уявляти, що взагалі таке мотоцикл. Пошукайте подібну літературу або інформацію в мережі, яка б розповідала про те, як влаштований байк . Якщо ви маєте можливість, можете подивитися спеціалізовані програми даної тематики, наприклад, по каналу Діскавері "Американський чопер". У цій передачі ви своїми очима побачите, як підганяти раму, обчислити потрібний розмір вилки і багато-багато іншого.
2
Відправляйтеся за необхідними деталями. У кожному разі, є дві основні речі, на які потрібно звернути свою увагу - рама і двигун. Дані запчастини краще не купувати на барахолках та інших подібних місцях. Краще всього, якщо двигун буде новий. У цьому випадку ви зможете більш легко виправити документи, та й їздити ваш кінь буде швидше.
3
Купуйте всю іншу дрібницю з рук. Відвідавши магазини б/в товарів або інтернет-барахолку. Ви можете купити абсолютно все, що вам потрібно. Якщо ви збираєте мотоцикл спортивного типу, постарайтеся дістати амортизатори і акумулятор від японських моделей - Ямаха, Хонда, Сузукі або Кавасакі. Якщо ваш кінцевий результат ближче до класичного байк у або чопер, то цілком підійдуть недорогі деталі від радянських мотоциклів: сходу, Іжа та інших.
4
Не намагайтеся відштовхуватися від розмірів рами. Будь рама створюється під певний набір внутрішніх складових мотоцикла. У 90% випадків у вас не вийде помістити все під уже готову раму від старого мотоцикла. Тому будьте готові, що її доведеться гнути, ламати і переробляти.
5
Починайте з коліс і вихлопної труби. Теоретично, ви можете почати і з мотора, поступово нашаровуючись на нього нові деталі, проте в даному випадку у вас виникне багато проблем з транспортуванням агрегату, яку повірте, робити доведеться ще не раз. Тому починайте збірку з другорядних деталей.
6
Накресліть наочну схему для спрощення роботи. Зобразіть на папері схему вашого мотоцикла, при складанні просувайтеся від однієї ланки до іншого, поки не дійдете до головного - двигуна. При виявленні неполадки поступайте також, відштовхуйтеся від ланки до ланки, перевіряючи кожну ділянку вашої ланцюга.