Як налаштувати icq в телефоні Samsung.

Програма icq - це одна з найпопулярніших, зручних і доступних програм, яка дозволить вам спілкуватися на відстані в реальному часі за допомогою текстових повідомлень, пересилати файли, картинки та посилання. Число людей, з якими можна спілкуватися одночасно за допомогою програми, практично не обмежена. Клієнт icq ви можете встановити на комп'ютері або мобільному телефоні , підключеному до інтернету, за допомогою спеціальної програми.
Інструкція
1
Для налаштування icq на мобільний телефон Samsung вам буде потрібно, насамперед, реєстрація номера icq. Ви можете здійснити її на сайті https://www.icq.com/register/.
2
cкачать і налаштуйте програму для мобільних телефонів з Інтернету - jimm (будь-якої версії).
3
Запустіть версію jimm, і на екрані з'явиться опція налаштувань. Якщо цього не сталося, натисніть одну з навігаційних клавіш (ліву чи праву).
4
Виберіть пункт «Налаштування» і створіть новий обліковий запис. Для цього натисніть на відповідний пункт і введіть свої дані: номер icq, нік і пароль.
5
Оберіть «Налаштування інтерфейсу», якщо ви хочете встановити або поміняти будь візуальне відображення програми (режим, дата, чат, шрифт та ін.). Від налаштування інтерфейсу робота самої мобільного комунікативної програми не залежить.
6
Оберіть «Сповіщення», щоб налаштувати спосіб оповіщення про вхідні повідомлення, спливаючі вікна, звук сигналу і багато іншого.
7
Для здійснення основних налаштувань програми icq на мобільному телефоні марки Samsung виберіть пункт «Мережа». Натисніть пункт «Тип підключення» і встановіть сокета. Якщо мобільний телефон не підтримує такого типу зв'язку, то ви можете встановити в HTTP. Але останній варіант настройки буде мати на увазі використання мобільного інтернету, що викличе збільшення витрат на використання самої програми icq.
8
Тепер встановіть опції «Так» у наступних пунктах: «Безпечний логін», «Підтримувати підключення», «Перепідключення», «Асинхронна передача», «Тіньовий підключення».
9
Встановивши всі перераховані вище настройки, перейдіть в головне меню програми і натисніть опцію «Підключитися». Тепер ви можете запрошувати друзів до спілкування, якщо у них встановлена така ж програма на телефоні або персональному комп'ютері.
Корисна порада
Для підключення програми jimm на мобільному телефоні Samsung вам буде потрібно не підключення WAP інтернету, а звичайний спосіб виходу в інтернет. Для цього краще уточнити дані підключення в оператора мобільної мережі. Найчастіше застосовується точка доступу (APN) з назвою internet.
Спілкування з допомогою SMS, відправлених з мобільного телефону, є чи не більш популярним, ніж голосове спілкування. Справді, якщо СМС приходить в незручний момент, то його можна прочитати пізніше, а дзвінок відкласти не так просто - його треба або прийняти, або проігнорувати з ризиком образити того, хто дзвонить. Не меншу, а можливо і більшу популярність завоювали системи миттєвого обміну повідомленнями між користувачами комп'ютерів, лідирує серед яких безумовно відома всім ICQ, або «аська».

На радість користувачів обох сервісів, існує можливість налаштувати аську в телефоні. Це дозволить отримати відразу декілька важливих переваг: відправляти повідомлення з телефону на номери аськи користувачів, що знаходяться за комп'ютером, помітно економити на відправку СМС, залишатися на зв'язку по ICQ навіть у той час, коли комп'ютер залишається поза досягаемості.Чтоби почати користуватися всіма цими перевагами, вам знадобиться мобільний телефон, що підтримує GPRS і Java (більшість сучасних моделей підтримують і те, і інше), реєстрація в ICQ (номер і пароль), програма для завантаження в телефон (найбільшою популярністю у нас користується безкоштовний JIMM) і, зрозуміло, персональний комп'ютер .

  1. Перш за все необхідно підключити використання GPRS у мобільного оператора. Як правило, вона підключена за замовчуванням. Якщо це не було зроблено, скористайтеся інструкціями служби підтримки мобільного оператора.
  2. Для того, щоб телефон міг вийти в інтернет по GPRS необхідно налаштувати сам апарат. Як правило, для цього можна скористатися сервісом автоматичної настройки вашого мобільного оператора. Якщо це неможливо - також зверніться в службу підтримки.
  3. Тепер необхідно завантажити клієнт ICQ в мобільний телефон. Краще зробити це з сайту wap.jimm.org/download, так як в модифіковані версії jimm можуть бути додані приховані і небажані для користувача функції. Завантажте файл з розширенням JAR. Як правило, цього достатньо для запуску програми. У деяких випадках може знадобитися також завантажити файл JAD.
  4. Запустіть JIMM. Залишилося налаштувати аську в телефоні. Вкажіть свій номер ICQ, введіть пароль, встановіть прапорець «зберігати пароль», встановіть статус «онлайн». Можна насолоджуватися спілкуванням.