Як навчитися швидко писати на клавіатурі.

Багато часу проводите за комп'ютером? Працюєте, спілкуєтеся в чатах, пишіть листи? А чи хотіли б ви навчитися друкувати швидко, та ще й не дивлячись на клавіатуру? Навчіться. Це не складно. Нехай друзі і колеги по роботі вам заздрять.
Інструкція
1
Складіть план, по якому ви будете навчатися швидкому сліпому десятипальцевому методу друку.
2
Почніть освоєння способу з швидкого знаходження на клавіатурі опорних клавіш ФИВА і ОЛДЖ, закріпивши за ними пальці: 1) Ф - мізинець лівої руки; 2) И - безіменний палець лівої руки; 3) В - середній палець лівої руки; 4) А - вказівний палець лівої руки; 5) Про - вказівний палець правої руки; 6) Л - середній палець правої руки; 7) Д - безіменний палець правої руки; 8) Ж - мізинець правої руки .З вивчення цих клавіш починається базова частина курсу. Тримати пальці над даними клавішами так, як зазначено вище - це класична робоча постановка рук сліпого способа.Главнимі клавішами є А і О, на них є мітки для знаходження їх наосліп. Навчіться знаходити їх швидко.
3
Оберіть один (або декілька) клавіатурних тренажерів. Вони відрізняються великою різноманітністю інтерфейсу, налаштувань складності, зустрічаються як безкоштовні, так і платні програми. Клавіатурний тренажер - це спеціальна програма для персонального комп'ютера, що містить комплекс вправ, що допомагає швидкому і наочному запам'ятовуванню місцезнаходження клавіш. Причому, тренажери поступово розширюють кількість клавіш, які вам необхідно запам'ятати, починаючи з А і О. Під час навчання програма оцінює швидкість і якість набору тексту. Найбільшою популярністю користуються: 1) Соло на клавіатурі ; 2) Time Speed; 3) Stamina; 4) Все10; 5) Keyboard simulator.Занятіям на клавіатурному тренажері потрібно щодня приділяти якийсь час (приблизно 1- 1,5 години). Так навик краще засвоюється.
4
Заклейте клавіші клавіатури так, щоб не було видно символи, залишивши видимими тільки опорні літери А і О. Заклеювання можна провести папером, лейкопластиром, клейкою стрічкою. Постарайтеся, щоб на клавішах не залишилося клею після того, як ви знову їх откроете.Етот спосіб відучить вас шукати підказку, опускаючи погляд на клавіатуру, змусить працювати пам'ять і моторну пам'ять пальців. Варто лише подолати дискомфорт від того, що клавіші не видно.
5
Після того як ви пройдете навчання, потрібно обов'язково регулярно друкувати, інакше загубиться ритмічність і швидкість.
Зверніть увагу
Як навчитися швидко набирати на клавіатурі? Вас дратує довгий пошук потрібної клавіші, що створює безглузді паузи в роботі? На набір однієї сторінки тексту йдуть години дорогоцінного часу? Одна тільки думка про необхідність друкувати викликає вкрай негативні емоції? Як навчитися швидко друкувати? Що спільного у автомобіля і друкарської машинки?
Корисна порада
А адже саме на десятипальцевим методом і заснований принцип швидкого набору тексту. Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі - це питання дуже гостро стоїть перед початківцями інтернет-користувачами. Подумайте самі, як же ви будете писати пости і скільки часу ви витратите на це, якщо ви не навчилися толком друкувати на клавіатурі і тицяє двома пальцями, насилу знаходячи потрібні кнопки? Тому, не відкладаючи в довгий ящик, з цього моменту починаємо вчитися клацати по потрібних клавішах, що не дивлячись на клавіатуру ...