Як полагодити колесо.

Колеса автомобіля вимагають регулярного огляду, а також періодичного ремонту. Найбільш поширеною проблемою автовласників є спустилося колесо . Але це не так складно виправити.
Інструкція
1
Вам необхідно буде придбати ножний насос. Бажано, щоб в нього був вбудований манометр. Тоді в будь-якій ситуації можна буде легко до потрібного рівня накачати колеса. Також можна купити звичайний електричний насос. Його в салоні автомобіля приєднують до прикурювача. Однак і в його комплектацію повинен входити прилад, який визначає і виводить на табло величину тиску в колесах.
2
На вентилі шини мається ковпачок. Його потрібно зняти. Від компресора або від насоса повинен тягнутися шланг. Його надіньте на місце ковпачка. Але не варто поспішати відразу ж приступати до накачиванию. В першу чергу необхідно подивитися на цифри, які показує манометр. Підкачка потрібна тільки в тому випадку, якщо тиск нижче норми. До нормальних значень фахівці відносять тиск в 2-2,2 атмосфери.
3
Необхідно стежити за тим, щоб планка була перевищена. Інакше колеса ви ризикуєте зробити колеса занадто твердими. А це в свою чергу знижує керованість автомобіля і комфорт пасажирів. Іноді через це навіть самі покришки можуть прийти в непридатність. При надлишках тиску можна просто зняти шланг - зайве повітря сам вийде.
4
Після того як ви накачали колесо , необхідно перевірити, чи немає в шині проколу. Для цього необхідно підняти на домкрат ваш автомобіль. Проведіть огляд колеса. Якщо ви виявите в малюнках протектора застряглий цвях або ж будь-який інший сторонній гострий предмет, то проста підкачка тут вже не допоможе. Тут буде потрібно справжнісінький ремонт. Якщо у вас є з собою запасне колесо , то вам дуже пощастило. Вам потрібно просто підняти автомобіль домкратом і провести заміну колеса.
5
Якщо запасного колеса у вас немає, то вам потрібно постаратися дістатися до найближчого шиномонтажу. Для цього спочатку потрібно накачати колесо . Предмет з колеса не витягайте. Передвигайтесь на маленькій швидкості.