Як відправити багаж поїздом. багаж поїздів.

У багатьох в житті не обійшлося без ситуацій, пов'язаних з переїздами і з відправкою великих речей, який не вміщується в рамках «ручній поклажі». Використовувалися всілякі варіанти - хтось замовляв контейнер, хтось - вантажівка, а можливо і замислювалися над відправкою багажу поїздом.
Інструкція
1
Звичайно ж, перевезення речей можна здійснити і по «залізницею», скориставшись багажним вагоном. Такі вагони маються як у складах пасажирських поїздів, так і в якості окремого поштово-багажного поїзда. Речі, які належать пасажиру особисто, приймаються відповідно до залізничним проїзним документом.Багаж можна провезти тільки до станцій, на яких проводяться операції прийому-видачі, але не далі, ніж до пункту, до якого слід пасажир відповідно до проїзним документом.
2
На залізничних станціях обладнані спеціальні багажні відділення. Туди пасажир може здати свій багаж завчасно. На проїзний документ (квиток) можна провезти не більше 200 кг багажу . Перед відправкою багажу уважно ознайомтеся з переліком заборонених до перевезення речей.
3
Предмети і речі, що входять до багаж пасажира, повинні мати такі розміри, упаковку і властивості, щоб без праці занурювалися і розміщувалися в багажному вагоні і не заподіювали шкоди іншій багажу. При здачі багажу визначать його вагу, і вам необхідно буде оплатити всі витрати з перевезення в станційної багажної касі.
4
Отримати багаж на станції призначення ви зможете в обмін на ярлик і відповідну багажну квитанцію та пред'явивши проїзний документ.
5
До станції призначення пасажира багаж може бути доставлений по відмінному від вашого маршруту або навіть в іншому поїзді, який не буде зазначений у вашому проїзному документі (квитку).
6
Вантажобагаж так само можна відправити і без наявності у вас проїзного документа (квитка). Просто напишіть письмову заяву начальнику станції (вокзалу). Приймається вантажобагаж також від і до станцій, на яких є можливість прийому і видачі.
7
Вантажобагаж здається безпосередньо на стоянці поїзда, якщо тривалість стоянки дозволяє його занурити в вагон або вивантажити або завчасно, через багажне відділення.
8
При здачі багажу оголосіть його цінність, природно, зі сплатою відповідного збору. Якщо на станції, до якої відправлений багаж, є відповідні транспортні засоби, можете вказати місце доставки багажу , також із справлянням з вас плати.