Як навісити кухонні шафи.

Навісні шафи допомагають розмістити посуд, сипучі продукти та інші необхідні предмети таким чином, щоб на кухні завжди був порядок і основний простір приміщення залишалося вільним від зайвих речей. Це особливо важливо, якщо сама кухня має невелику площу. Щоб в кухонних шафах могло поміститися багато різних приналежностей, вони повинні бути міцно прикріплені до стіни. Як це зробити?
Вам знадобиться
 • - навішування,
 • - саморізи,
 • - пластмасові пробки для саморізів,
 • - електрична дриль,
 • - молоток,
 • - клей ПВА,
 • - рулетка.
Інструкція
1
Спочатку до задніх частинам бічних стінок шафи прикрутите саморізами навіски - металеві широкі пластини з отворами на обох кінцях. Додайте ці деталі на меблів так, щоб їхні вільні кінці з отворами дивилися вгору.
2
Розмітьте на стіні місця розташування саморізів, які будуть тримати навішування. Для цього відміряйте рулеткою приблизно 2 метри від підлоги і на цій відстані прокреслите лінію віддаленості елементів-тримачів.
3
Після чого визначите за допомогою рулетки відстань між кріпленнями на стінці шафи і на такому ж відстані один від одного зробіть дві відмітини на прокресленою лінії.
4
Якщо стіна кухні дерев'яна, то просто вкрутити саморізи в місця, відмічені олівцем. Але такий спосіб прикріплення утримуючих елементів не підійде для бетонної або цегляної поверхні, так як такий матеріал буде кришитися і сипатися.
5
Для навішування шаф на стіну з сипучого матеріалу просвердлите в стіні отвори такого ж діаметру, як і діаметр пробки - спеціальною пластмасовою деталі, схожою на пробку і має вертикальні розрізи для можливості зміни її товщини. Довжина отвору повинна бути трохи більше розміру пробки.
6
Видаліть пил і крихту з пророблених пробоїн за допомогою пилососа. Намажте пластмасові заглушки клеєм ПВА і вбийте їх молотком в очищені отвори.
7
Потім вкрутіть в утворилися пази по саморізи таким чином, щоб їх капелюшки знаходилася на відстані від стіни приблизно в 5 міліметрів. Дочекайтеся, коли клей повністю висохне (цю інформацію можна дізнатися в інструкції до клею).
8
Після прикріплення саморізів до стіни підійміть шафа і акуратно сумістите вільні кінці навесок на меблів з утримують елементами. Переконайтеся, що капелюшки саморізів увійшли в пази металевих кріплень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A9oj4VqtZpM
Кухонні шафи необхідно повісити міцно, рівно і надійно. Висота навішування повинна бути зручною для їх використання. Прикріплювати їх до стіни можна старим способом - на шурупи, а можна скористатися металевої монтажної планкою. При другому способі шафи триматимуться рівно і більш надійно. При їх закріпленні не страшні будуть перекоси й нерівності стіни.
Вам знадобиться
 • -дюбель
 • -дерев'яні пробки
 • -дрель
 • -отвертка
 • -уровень
 • -шурупы
Інструкція
1
Переконайтеся в фортеці і надійності стіни. Починайте навішувати від кута. Перший шафа встановіть по вертикальному рівню бічної стіни. Відзначте, просвердлите, вставте дюбель. Діаметр отвору зробіть максимум 6 мм, дюбель необхідно вбити 40 мм. Він не повинен мати холостого ходу.
2
Для важких меблів не можна використовувати гартовані само різи, у них часто відлітають капелюшки, не витримуючи навантаження.
3
Шурупи візьміть діаметром 5 мм, з різьбленням що йде не до кінця, щоб різьбу закрутити в стіну, а гладкий стрижень з капелюшком залишився зверху.
4
Якщо в цегляній стіні ви просвердлили отвір між цеглинами, то вбити необхідно дерев'яну пробку.
5
Зробивши отвори, перевірте все рівнем. Навісьте шафа. Наступний шафа навішуйте, вимірюючи по першому. Відзначте отвори, просвердлите, вставте пробку або дюбель, вкрутите шурупи і навісьте.
6
Якщо у кухонних шаф не рівні кути, то починати навішування необхідно з середнього шафи, навішення наступних шаф вимірюйте щодо навішати, по горизонталі.
7
навішуючи на металеву монтажну планку, просвердлите отвори, вбийте пробку або дюбель і прикріпіть планку. Перевіряти необхідно схилом або рівнем, виходячи з горизонталі. На спеціальні тримачі навісьте шафи. Ці кріплення дозволяють регулювати шафи по висоті і відстані від стіни. Навантаження на стіну, при даному способі кріплення, розподіляється рівномірно. Це сприяє більш надійному закріпленню кухонних шаф.