Як вибрати монітор для ігор. ультрамон Як запустити гру на другому моніторі.

Зараз на вітринах магазинів комп'ютерної техніки можна побачити величезну кількість моніторів . Але не кожен знає, що більшість з них мало підходить для ігрового процесу. Щоб правильно вибрати ігровий монітор, необхідно враховувати масу параметрів.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити, це зрозуміти, що фірма виробник подібної техніки не грає практично ніякої ролі. Можна привести масу прикладів, коли певна модель маловідомої фірми перевершить монітор відомої компанії за всіма характеристиками.
2
Далі вам необхідно визначитися з діагоналлю монітора. Не варто гнатися за великими екранами. Для забезпечення якісного зображення при ігровому процесі ідеально підходять монітори, діагональ яких становить 19 або 21 дюйм.
3
Відразу відмовтеся від широкоформатних моніторів . Справа в тому, що основна маса ігор, випущених до 2008 року, розрахована на монітори старого типу. Тобто співвідношення сторін повинно бути не 16: 9, як у широкоформатних екранів, а 4: 3. В іншому випадку ви ризикуєте наявністю двох чорних смуг з обох сторін монітора.
4
Зверніть особливу увагу на затримку появи зображення. Для основної маси рідкокристалічних екранів цей параметр дорівнює п'яти мілісекунд. Але існують монітори із затримкою, рівною 2, 1 або навіть 0,1 мілісекунд. Цей параметр дуже важливий в іграх з швидкою зміною кадрів, особливо коли мова йде про онлайн шуттер.
5
З'ясуйте максимальну частоту розгортки екрану. Сучасні монітори повинні підтримувати частоту, рівну 90 Гц. Але не варто гнатися за найбільшим розширенням екрану 1920х1080 (Full HD). Цілком достатньо буде і HD якості з роздільною здатністю 1280? 720.
6
Зверніть увагу на динамічну контрастність зображення. В цьому відношенні лідирують LED-монітори, здатні видавати до мільйона квітів на точку.
7
І останнє, що потрібно врахувати при виборі монітора для ігор, це можливість підключення цифрового сигналу через порти DVI або HDMI. Особливо це актуально для моніторів з високим дозволом картинки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=28phFaY-FHU
Зверніть увагу
Вибираємо монітор для ігор. Хороший монітор - обов'язковий елемент ігрового ПК. Для ігор монітор важливий не менше, ніж потужна відеокарта, процесор або достатній обсяг оперативної пам'яті. Втім, не завжди заради ігрового монітора обов'язково розлучатися зі значною сумою. Цілком можлива розумна економія без шкоди для ігрового процесу, тут все залежить від потреб користувача.
Корисна порада
Як вибрати монітор? У виборі монітора немає нічого складного, головне розуміти, які характеристики є основними, а які другорядними. Для тих, у кого комп'ютер виступає більшою мірою місцем для розваги, великий монітор теж матиме попит, адже на ньому ігри будуть виглядати ще більш реалістичними і цікавими. Для ігор і фільмів краще брати монітор з 24 і більше дюймів.
Вибір комп'ютерного монітора залежить від декількох факторів. Вам необхідно вирішити, для яких цілей ви найчастіше використовуєте комп'ютер, як часто ви їм користуєтеся і т.д. Точні відповіді на ці питання дозволять підібрати монітор з необхідними вам характеристиками.

Розмір і співвідношення сторін

Визначте розмір монітора, який вам необхідний. Найчастіше для домашнього та офісного користування купуються монітори з діагоналлю екрану від 14 до 22 дюймів. Великі пристрої, як правило, найкраще підходять для перегляду фільмів і для різних комп'ютерних ігор. Невеликі за розмірами монітори хороші як для перегляду фільмів, так і для роботи з офісними програмами. Зверніть увагу, що чим більше розмір екрана, тим комфортніше буде працювати з різними програмами, це пов'язано з кількістю інформації, яка може бути на ньому комфортно размещена.Еще один фактор, на який необхідно звернути увагу при розгляді габаритів монітора - співвідношення сторін. Більшість сучасних моніторів мають співвідношення сторін 16: 9. Такі монітори ідеально підходять для перегляду фільмів і для ігор, також на ньому цілком комфортно користуватися різноманітними програмами. Крім того, у продажу можна зустріти пристрої з співвідношенням сторін екрану 4: 3. Подібні монітори є досить рідкісними, а їх вартість істотно вище.

Технологія

TN - монітори є найдешевшими сучасними моніторами. Вони мають швидким часом відгуку, але якість зображення сильно поступається іншим технологіям. Такі монітори підходять для офісної роботи. Монітори на основі технології VA є більш поширеними. Вони мають широкі кути огляду, однак при великих кутах втрачається чіткість зображення, і спотворюються кольори. Крім того, час відгуку цих моніторів повільніше, ніж у TN. VA - монітори вважаються найбільш комфортними при роботі з різного роду програмами. IPS - монітори володіють кращим часом відгуку, якість зображення і кольори є найбільш високими. Ціна на такі монітори дещо вища, ніж на монітори, виготовлені за іншими технологіями.

Яскравість

Ще один фактор, на який необхідно звернути увагу - яскравість екрану. Якщо ви купуєте монітор для домашнього використання (наприклад, для комп'ютерних ігор), яскравість екрану в районі 300 - 400 лк буде оптимальною. Для офісних моніторів підходять монітори з яскравістю 200 - 250 лк.

Роз'єми

Зверніть увагу, якими роз'ємами володіє монітор, від цього буде залежати тип сигналу, який може бути на нього переданий. Роз'єми HDMI і DVI використовуються для передачі сигналу високої чіткості. Роз'єм для звичайного AV кабелю використовується для стандартного відео - сигналу. Крім того, монітор може бути забезпечений додатковими роз'ємами, наприклад, USB або роз'єм для карт пам'яті.