Як організувати парковку. бюлетень загальних зборів організувати стоянку машин.

Автолюбителі знають, що знайти вільне місце на стоянці, що охороняється поруч з будинком - це велика удача. Проте мало хто знає, що парковку можна організувати і у власному дворі, причому цілком легально. Не варто заздалегідь боятися невдачі, напевно у вашому дворі багато автовласників стурбовані тим же питанням. Об'єднаєтеся в ініціативну групу і досягайте поставленої мети.
Інструкція
1
Насамперед пам'ятайте, що власники житла в багатоквартирних будинках на законних підставах можуть розпоряджатися тією землею, на якій стоїть будинок, включаючи деяку територію навколо нього. Дізнатися, скільки метрів належить мешканцям будинку, можна, отримавши кадастровий паспорт будинку в управлінні федеральної служби державної реєстрації та кадастру.
2
Проведіть загальні збори мешканців будинку. Врахуйте, що якщо в будинку розміщені магазини або якісь інші організації, вони також повинні брати участь у зборах. На загальних зборах розкажіть про свої плани. Ваше завдання - переконати всіх мешканців, що паркування дійсно необхідна.
3
Однак простого згоди сусідів буде недостатньо. Необхідно отримати підписи всіх мешканців і оповістити керуючу компанію або ТСЖ про прийняте рішення. Врахуйте - приголосних має бути більше 50%.
4
Тепер надайте рішення загальних зборів до територіального управління району разом з кадастрової довідкою. Бажано додати фотографії того двору, де планується будівництво парковки - це значно прискорить розгляд справи.
5
Зверніться в проектну організацію для складання проекту парковки та видаткової кошторису. Проект потрібно узгодити з інженерними службами міста, з управлінням Росспоживнагляду, ГИБДД.
6
Після узгодження проекту автостоянки можна приступати до безпосередніх робіт по зведенню парковкі.Організація одного машиномісця - парковка, невеликий паркан, бордюри, обійдеться приблизно в 40 тисяч рублів, а річне обслуговування - в 12 тисяч рублів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yn9cJjryq64
Зверніть увагу
Оплата проекту та кошторису проводиться замовником, сума ділиться порівну на всіх мешканців. Уточніть в керуючій компанії, чи є можливість знайти гроші з бюджету організації.
Корисна порада
Кадастрова довідка - папір платна і отримати її можна лише за заявою, приклавши оригінал і копію документа, що підтверджує право власності на квартиру.
Мати приватне паркувальне місце під дворі - мрія автовласників. І можна скільки завгодно лаяти незручний план забудови міст, а можна самостійно в законному порядку вирішити цю проблему. Якщо поруч з будинком є невелика площа, яка ніяк не використовується, можна отримати дозволу на перепрофілювання її під автомобільну парковку.
Інструкція
1
Зверніться в обслуговуючу комунальну компанію вашого будинку. Напишіть заяву від імені мешканців будинку (будинків) на отримання дозволу самостійної організації безкоштовної автопарковки. У заяві вкажіть план того місця, де планується зробити парковку. Зробіть точні виміри майданчики і вкажіть, з якого матеріалу буде зроблено покриття майданчика (асфальт, штучний газон та ін.). Це місце має бути вільно від будівель і не повинно ставитися до зеленої зони.
2
Експлуатуюча організація після отримання вашої заяви повинна відправити запит до адміністрації міста або префектуру району. З нею повинні надіслати документ про те, що дана земля знаходиться у вільному володінні, тобто на неї немає планів забудови, і вона може використовуватися під безкоштовну парковку. Якщо ж у даній землі є обтяження, вам доведеться пошукати нову територію.
3
Отримайте в експлуатуючої організації дозвільні документи на проведення ремонтних робіт на зазначеній ділянці. Зберіть збори мешканців будинку, зробивши порядком організацію безкоштовного паркування під дворі . На зборах вирішите, скільки чоловік бажають взяти участь в організації парковки. Виходите з того, що на один автомобіль необхідно мінімум 4 м2 площі, тому кількість місць буде обмежена.
4
Знайдіть підрядну організацію, яка займається будівництвом доріг або благоустроєм. Якщо вам необхідно покласти асфальтове покриття на грунт, можна обмежитися тільки зміцненням грунту піском і гравієм і покласти асфальт в один шар. Для штучного газону грунт необхідно вирівняти піском і гравієм, зміцнити за допомогою металевих сіток. Штучний газон, до того ж, вимагає проведення профілактичних робіт, пов'язаних з його сезонної заміною. Усі витрати на ремонтні роботи лягають на тих, хто побажав стати власником особистого машиномісця. Крім влаштування покриття закладіть в кошторис установку шлагбауму.