Як зробити шумоізоляцію в Калині. Шумоізоляція калина.

Шумоізоляція в автомобілі - річ корисна. Потрібна для того, щоб водія ніякі сторонні звуки від дороги не відволікали. До того ж виконується досить просто. Особливо на автомобілях вітчизняного виробництва, таких як Лада Калина. І коштує не так дорого. Всього лише потрібно встановити ізоляцію, дотримуючись певних правил, і можна насолоджуватися їздою без шуму.
Вам знадобиться
  • 6-7 аркушів виброизолятора;
  • 1 лист антіскріп;
  • 1 лист шумоізолятором
Інструкція
1
Спочатку зніміть з дверей обшивку. Щоб це зробити, відкрутіть кнопки закривання дверного замка, а також 2 гвинта під кишенею знизу двері. В Ладі Калині ще є пара потайних болтів, які потрібно викрутити. Один під заглушкою на підлокітнику і один всередині його. Також відкрутіть ручку відкривання дверей. І після цього можна приступати до зняття обшивки. Тільки виконувати це потрібно дуже акуратно, не смикаючи різко на себе, бо можуть вилетіти пістони, які є на обшивці. І не забудьте відключити роз'єми для склопідйомників і центральний замок. Після цього ви побачите внутрішню частину дверей.
2
ізольовану поверхню потрібно обов'язково знежирити за допомогою розчинника. Якщо вже встигло з'явитися антикорозійне покриття, то потрібно його відчистити. Інакше матеріал не ляже рівно і не приклеїться. Після цього починайте клеїти ізоляційний матеріал. Бажано робити це смужками по 10 сантиметрів. Адже в дверях Лади Калини знаходиться багато технологічних отворів, через які матеріал зручно пропускати тільки середньої ширини смужками. Прикочуючими матеріал якомога щільніше до поверхні.
3
Далі потрібно прикріпити власне шумоизоляционний матеріал. Його варто нарізати тонким шматком, розміром 2-3 см. Загорніть в нього проводку. І ще бажано проклеїти дрібними шматками цього матеріалу місця зіткнення оббивки і заліза двері. Після того як матеріал буде закріплений, потрібно буде зібрати все в зворотному порядку. Не менш акуратно, ніж розбирали.
4
Багажник Звукоізолюючий по тій же схемі, що й двері. Потрібно все витягнути до самої основи. І після обклеїти всі виступаючі деталі і щілини, які з'являються при відкриванні спеціальним матеріалом. А потім все зібрати назад. Найголовніше - не забувайте ховати проводку під матеріал, щоб вона зверху не бовталася і не створювала додаткових перешкод. Якщо все будете робити акуратно, то їздити після такого невеликого ремонту буде дуже приємно - ніякого шуму і деренчання ви не почуєте.