Як намалювати інтер'єр кімнати. інтнрьер кімнати з трьома дверима.

Малювати інтер'єр потрібно для того, щоб можна було наочно собі уявити, як потрібно обставляти кімнату, як саме буде вона декорована. А для того щоб правильно все розрахувати і потім не розчаруватися в результаті, потрібно навчитися коректному побудові інтер'єр а приміщення в кресленні.
Вам знадобиться
  • комп'ютер;
  • папір;
  • олівець;
  • ластик
Інструкція
1
Приступаючи до малювання, пам'ятайте, що під інтер'єр ом розуміють архітектурні форми приміщення і комплекс обладнання цих приміщень так, щоб все було між собою взаємопов'язане і гармонійно. Уявіть собі для початку звичайну коробку або намалюйте її на папері. На дальньому кінці її визначте місце для дверей. Це буде вхід в кімнату. Відзначити його потрібно за такою схемою: уявіть, що ви стоїте в цій кімнаті, рівень ваших очей повинен перебувати приблизно на висоті три чверті цих дверей.
2
Тепер уявіть, що дальній торець коробки - це протилежна стіна кімнати, на яку ви дивитеся. Рівень очей, а значить і всі лінії, що йдуть в простір, повинні пройти посередині стіни на рівні ваших очей, відзначеному по двері. Це буде називатися точкою сходу.
3
Для того щоб перетворити внутрішній простір цієї коробки в інтер'єр , потрібно намалювати стіни, підлогу, стелю та вікна. Всі вони повинні знаходиться на лініях, які проходять через точку сходу. Тепер можна, згідно цих лініях і вже намальованим вікнам і дверям, розставляти меблі в кімнаті. Для цього можна скористатися спеціальною комп'ютерною програмою AutoCad. У ній в тривимірному просторі можна намалювати все: як повинна стояти меблі, якої довжини і ширини вона повинна бути, з якими елементами декору її ще можна поєднувати. Перевага роботи на комп'ютері полягає в тому, що, створюючи малюнок у тривимірному просторі, ви можете його з легкістю покриття, розглянути з усіх боків і посувати так, як ніби ви вже перебуваєте в реальній кімнаті.
4
Не забудьте в своєму кресленні інтер'єр а розписати і числові значення. Такі, як висота від підлоги до стелі, загальна площа кімнати, діагональ від однієї стіни до іншої і т.д. Це допоможе вам точніше зобразити предмети і декорації, а також дозволить вам розрахувати, скільки у вас корисної площі і скільки метрів квадратних ви можете собі дозволити зайняти в цій кімнаті, щоб не перевантажити її надмірностями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b-6UaGOdx0U