Як зробити овальну рамку. Як зробити краю фотографії овальними.

Напевно у кожного в будинку знайдеться фото, яке ви не проти помістити в рамку і повісити на видному місці, щоб воно завжди було перед очима. Зараз існує багато способів, як зробити рамку . Але от з виготовленням овальної виникають проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з принтером;
  • - папір формату А3 для друку;
  • - три шматка натурального повсті різних кольорів за розміром майбутньої рамки;
  • - пристосування , яким підвішують картини;
  • - 1 лист щільного картону;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Спочатку зробіть викрійки для вашого виробу. Воно складатиметься з трьох різних за кольором і величиною овальних рамок, наклеєних одна на іншу. Для цього роздрукуйте на папері створені в графічному редакторі овали. Перший - розміром зовнішніх діаметрів 40 і 20, другий - 38 і 18, третій - 35 і 15. Ці розміри внутрішніх діаметрів дано умовно. Ви визначаєте їх самі за розміром фотографії, для якої робите рамку , але внутрішні діаметри другого овалу повинні бути менше внутрішніх діаметрів першого, аналогічно з третім і другим овалами. Краю першого овалу можна залишити гладкими, але можна і вирізати ножицями хвилясті візерунки. У другого овалу виріжте краю, як у квітки, а третій овал зробіть товщиною 1,5-2 см, щоб він повністю поміщався на другому.
2
Кожен паперовий овал переведіть олівцем на повсть і виріжте. Для кожного овалу підбирайте свій колір. Визначтеся з внутрішніми краями першого овалу, так як вони повністю залежать від фотографії. Приміряйте фотографію до рамки. Якщо фото більше, то потрібно трохи підрізати. Третій - найвужчий овал, приклейте його до другого. Аналогічно приклейте другий овал до третього.
3
Дайте клею час засохнути. Виріжте з щільного картону овал трохи меншого розміру, ніж перший. Коли клей засохне, приклейте рамки з повсті по краю до картону, щоб посередині вмістилася фотографія. На звороті рамки закріпіть пристосування для підвішування картини. Дайте клею добре засохнути і тоді вже можна вішати фотографію в рамці на стіну.
Зверніть увагу
Якщо після того як рамка вже зроблена, фото не вміщається всередині рамки, скруглите його гострі краї і обріжте непотрібне.
Корисна порада
Ви можете самі змінити дизайн рамки за вашим смаком, додати всяких дрібниць для декоративності вироби. Щоб знати, коли клей засохне, прочитайте інструкцію до нього.