Як побудувати мансардний поверх. дозвіл на споруду мансарди приватного будинку.

Будівництво мансарди, тобто подкришного поверху , як стверджують фахівці, є найоптимальнішим і вигідним способом збільшення житлової площі забудови. На даний момент приватні будинки з мансардою є найпоширенішими об'єктами в нових котеджних селищах.
Інструкція
1
Якщо будуватися мансарда, то мається на увазі, що є дозвіл на будівництво і перший поверх будинку вже побудований. Для будівництва мансарди в першу чергу необхідно визначитися, яка вона буде: утеплена або холодна, опалюється чи. А також вирішите, яка повинна бути площа подкришного поверху .
2
Потім потрібно виконати ескізний або технічний проект мансарди, щоб усвідомити всі особливості побудови: наявність додаткових несучих стін, віконних прорізів, вид пристрою даху, характер покрівельного матеріалу. Зведення мансарди може виконуватися різними способами: збільшенням висоти стін будинку другого поверху мінімум на 1,2 метра або за рахунок особливого пристрою даху.
3
Потім слід розрахувати кількість необхідного на будівництво матеріалу. Зазвичай в будівництві мансарди використовуються ті ж матеріали, що і в будівництві першого поверху (дерево, камінь, блок, цегла). У разі якщо будуватися мансарда для сезонного використання, можна виконати її зведення з інших матеріалів, наприклад, більш економічних. В останньому випадку найчастіше використовується дерево, так як воно добре поєднується з іншими видами стінових матеріалів.
4
Практичну частину роботи по зведенню стін і даху мансарди можна покласти на будівельну фірму або бригаду, а можна частину роботи зробити самому. Будівництво стін мансарди виконується після укладання міжповерхового перекриття і виконується по загальнобудівельних правилам і санітарно-технічним положенням.
5
Утеплення стін і даху. Якщо будуватися мансарда для постійного проживання, то її стіни і дах повинні утеплятися відповідно до індивідуальних розрахунками, з урахуванням товщини стін і виду стінового матеріалу, особливостей кліматичної зони. Якщо будуватися мансарда для літнього проживання, то даний етап пропускається.
6
Останній етап в будівництві мансарди - це проводка комунікацій, санітарно-технічного обладнання, опалення та електрики. А також чистове оздоблення приміщення мансарди.
Корисна порада
Не слід економити на проекті мансарди. Краще один раз відміряти, ніж потім переробляти багато разів.