Як відповісти, що хочеш від роботи.

У пошуках роботи доводитися відвідувати безліч співбесід. За великим рахунком всі вони схожі і збудовані за принципом «запитання - відповідь». Питання, як правило, теж одні й ті ж: «Як ви себе бачите через п'ять років в нашій компанії?», «Чому пішли з попередньої роботи ?», «Скільки б ви хотіли отримувати?». Але яким би не було співбесіду, будьте впевнені - одне з питань обов'язково прозвучить «Що ви хочете отримати від роботи ?». І він може застати зненацька навіть досвідченого професіонала.
Інструкція
1
Головна помилка здобувачів полягає в тому, що багато хто починає хвалити компанію або фірму. Так робити не варто, навіть якщо ви дійсно думаєте, що це місце роботи допоможе вам реалізувати себе. Питання «Що ви хочете отримати від роботи ?» Тільки з вигляду здається простим. Здавалося б, ну що людина може хотіти отримати від роботи ? Хороших умов праці, високої зарплати, можливість просунутися по кар'єрних сходах, соцпакет.
2
Питання націлений на виявлення вашої мотивації. Можна відповісти так: «Мій професійний досвід і знання допомогли збільшити продажі моєї попередньої компанії вдвічі. Думаю, що зможу зробити теж і на цій роботі ».
3
Відповіді: «Мені подобається спілкуватися з людьми» або «Мене влаштовують умови роботи , зарплата», «Я давно хотів займатися цим ...», «Ця робота здається мені цікавою» теж мають місце бути. Постарайтеся показати, що бажаєте працювати на перспективу, що можете і вмієте працювати в команді. Підійде відповідь: «Я хотів би розширити свій досвід ...», «Я готовий працювати в новому колективі ... Я легко сходжуся з людьми».
4
Любою, навіть самий каверзне питання, повинен зіграти вам на руку. Оберніть його на свою користь. «Я хотів би отримати від цієї роботи не тільки позитивні емоції, а й реальний результат: високі продажі і т.д.».
5
Але саме основне при відповіді на це питання, та й взагалі на співбесіді - щирість. Тримайтеся впевнено і говорите правду. Брехня рано чи пізно розкриється. Та й ваша поведінка, якщо ви прибріхує, досвідчених кадровиків може насторожити відразу.
6
При пошуку нової роботи запасіться терпінням, можливо, вам належить пройти не одну співбесіду. Можливо, доведеться приймати відмови. Не впадайте у відчай, будьте такими, якими є насправді, і гарна робота обов'язково знайде вас.