Як вичісувати ковтуни. Як прибрати ковтуни e xtkjdtrf.

Колтуном називають сплутані комом волосся на голові людини. Стародавні слов'яни вважали, що Колтун - це жива істота, демон, що живе в тілі людини. На сьогоднішній день Колтун - явище досить рідкісне. Він може з'явитися внаслідок поганого догляду за волоссям, нерегулярного миття і розчісування волосся, екземи та вошивості у людей нечистоплотних або провідних маргінальний спосіб життя. У деяких випадках Колтун може з'явитися у дитини, який сам не справляється з прочісуванням густих довгого волосся, при відсутності допомоги дорослого. Як можна вичесати Колтун? Є кілька ефективних прийомів.
Інструкція
1
Насамперед, майте на увазі, що Колтун часто супроводжується вошивістю. Спутаний грудку волосся, крім рясної секреції головних сальних залоз і бруду, таїть у собі і цих неприємних комах. Прийміть запобіжні заходи, щоб не заразитися ними. Найпростіше позбутися колтуна - це зістригти його. Але якщо волосся бажано зберегти, то Колтун можна спробувати вичесати.
2
Перед вичісуванням колтуна, обов'язково обробіть волосся засобом від вошей, яке можна купити в аптеці. Особливо ретельно просочіть таким засобом Колтун. Після цього гарненько промийте волосся. Для полегшення вичісування колтуна його можна змочити водою, підкисленою оцтом. Просушіть волосся і за допомогою густий гребінки обережно, по волосинці, розберіть Колтун. Швидше за все, на це вам доведеться витратити досить багато часу.
3
Що жили в старовину люди вважали, що, якщо Колтун оселився в людині, то він буде постійно вилазити, жити в волоссі і плутати їх, гризучи свого носія. Якщо ви вірите в містичну сутність колтуна - його можна спробувати заговорити. Для цього Колтун називають ласкавими іменами і просять піти. Решті ж, щоб запобігти повторній появі колтуна після його вичісування, необхідно відвідати дерматолога. Спеціаліст визначить причину виникнення колтуна і при необхідності призначить лікування.
4
Що потрібно зробити, щоб уникнути появи колтуна? По-перше, ретельно стежити за станом здоров'я шкіри своєї і своїх близьких. По-друге, частіше перевіряти голову дитини на предмет вошей - діти ними досить легко заражаються, особливо в дитячому колективі. Якщо у вашої дочки пишні довге волосся, то обов'язково допомагайте їй їх розчісувати, тому Колтун може утворитися поступово з невеликого грудочки. Для полегшення розчісування волосся після миття обполіскуйте їх кондиціонером або іншими засобами, призначеними для більш легкого розчісування волосся.