Як вибрати Какао.

Якщо в недавньому минулому, щоб вибрати какао , потрібно було піти в магазин і купити пачку єдиного наявного в асортименті продукту, то сьогодні ситуація докорінно змінилася. Різні сорти і види какао на полицях кого завгодно можуть збити з пантелику. Який саме напій потрібен вам? Як його вибрати? Какао буває двох видів: какао -порошок, який потрібно варити, і какао -напіток, який просто розводять гарячою водою.
Інструкція
1
Какао-порошок це паста з плодів дерева какао , висушена і перемелена. Напій з цього продукту готується наступним чином: береться молоко, вода і цукор, засипається невелику кількість порошку. Суміш доводиться до кипіння - все, напій готовий. У порошку, приготованому з плодів шоколадного дерева, зберігається безліч корисних речовин, завдяки чому гарячий шоколад дуже корисний. Він перешкоджає старінню, живить організм вітамінами і захищає від деяких захворювань.
2
Вибираючи какао -порошок, зверніть увагу на його аромат і структуру. Якщо в порошку з'явилися грудки, це означає, що зберігання суміші вироблялося неправильно або строк придатності продукту виходить. Те ж саме означає втрата какао -порошком свого аромату. Якщо смак напою, приготованого з цього порошку, залишає бажати кращого, то він уже непридатний для приготування гарячого шоколаду. Хоча зазвичай такий продукт ще можна додавати в тісто - натуральний порошок дерева какао служить відмінним барвником, додає випічці смак і аромат шоколаду.
3
Какао-напої це прості в приготуванні суміші. Досить взяти кілька ложок такого продукту, розбавити гарячою водою або гарячим молоком і какао готово. До складу сумішей, використовуваних для приготування какао -Напої, обов'язково входить сам порошок з плодів какао , також зазвичай туди додані цукор, сухе молоко і лецитин - це речовина не дозволяє з'явитися нерастворившихся осадку.
4
Якщо ви хочете вибрати якісний какао -напіток, то обов'язково перевірте масову частку жиру в суміші, вона повинна бути більше 15%. Це означає, що до складу включено багато масла какао . Хороший порошок для напою буває дуже дрібного помелу, якщо розтерти пальцями щіпку, то вона повинна не розсипатися, а триматися на шкірі пальців. Крупинки і грудки це недолік, який свідчить про те, що суміш неправильно зберігалася, або вона неякісна. Такий напій можна спробувати на смак в сухому вигляді. Якщо мова не відчуває неприємного присмаку, то все в порядку.
Зверніть увагу
Якщо у вас проблеми зі сном, не пийте какао на ніч. Вміщені в ньому, сприяють збудженню нервової системи, так що навіть після одного кухля смачного напою може бути складно заснути.