Як завантажити java додаток.

Телефон вже давно став не тільки засобом зв'язку, але і універсальним способом проведення дозвілля. З його допомогою ми можемо дивитися фільми, слухати музику, а також використовувати java-додатки як для роботи, так і для розваги. Додатки можуть носити найрізноманітніший характер - від міні-ігор до повноцінних словників або месенджерів і веб-браузерів. Для того щоб завантажити цікавить вас java- додаток , ви можете використовувати будь-який з методів, наведених нижче.
Інструкція
1
Найпростішим способом є скачування додатків у друзів. В цьому випадку вам потрібно перевірити свій телефон на предмет наявності адаптера bluetooth або інфрачервоного порту. У разі якщо телефон вашого знайомого підтримує методи передачі даних, ідентичні вашим, а також може передавати java-додатки, все що треба - це передати файл з його телефону на ваш.Включіте відповідний адаптер і чекайте запиту на передачу файлу, який повинен бути відправлений з телефону вашого знайомого. Після цього прийміть файл, збережіть його в потрібну папку, якщо буде потрібно і дочекайтеся закінчення передачі.
2
Ви також можете завантажувати ваші java-додатки, використовуючи браузер вашого телефону. Для цього скористайтеся пошуковою системою, такий як yandex або google, для того щоб дислокувати сайти з цікавлять вас контентом. Після цього просто перейдіть за посиланням на сайт, знайдіть потрібне вам додаток та натисніть посилання для скачування. Збережіть додаток в пам'яті телефону і дочекайтеся закінчення завантаження.
3
У разі ж, якщо попередні способи вам не підходять, знайдіть і скачайте цікавлять вас java-додатки за допомогою комп'ютера. Збережіть їх в окрему папку. Найбільш простим способом завантаження java-додатків є використання дата-кабелю або карти пам'яті вашого телефону - все залежить від його комплектації і функціонала.Еслі ви використовуєте дата-кабель, то спочатку встановіть драйвера і ПО, супутні синхронізації вашого телефону з комп'ютером, після чого завантажте додаток .В разі ж, якщо ваш телефон підтримує знімні карти пам'яті, витягніть її з телефону, вставте в комп'ютер, використовуючи кард-рідер і скопіюйте на неї додаток . Після цього вставте карту пам'яті назад у телефон.