Як змінити прізвище в Моєму Світі.

В наш час в інтернеті вже існує величезна кількість соціальних мереж. В будь-який з них дуже просто зареєструватися. Однією з них є Мій Мир на сайті Mail.ru. Іноді з'являється необхідність змінити в даних при реєстрації, наприклад, прізвище .
Вам знадобиться
  • - доступ до мережі інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Підключіть інтернет і відкрийте ваш браузер. В адресному рядку браузера введіть «Mail.ru».
2
Авторизируйтесь на завантажила сайті. Щоб зробити це, необхідно ввести свій логін (адреса поштової скриньки на даному сайті) і пароль від скриньки. Натисніть на рядок «увійти».
3
Після входу на сайт автоматично відкривається поштовий ящик з усіма листами. Вгорі на синьою смужці ви побачите дев'ять вкладок: «Пошта», «Мій Світ», «Фото» та деяких інших. Вам необхідна вкладка «Мій Світ». Натисніть на неї.
4
Після входу в «Мій Світ» зверху в лівому кутку ви побачите блок з написами «Моя сторінка», «Друзі», «Повідомлення» і так далі. Клікніть по напису «Анкета». На вашому екрані з'явиться анкета з особистими даними, інтересами, освітою, кар'єрою та іншими вкладками. Всю інформацію, що знаходиться на цих вкладках, ви повинні були заповнювати ще при реєстрації на сайті «Mail.ru».
5
Клацніть по вкладці «Особисті дані». Перед вами з'являться заповнені поля з даними про вашого прізвища, імені, датою народження та іншими. Всі вони повинні вже бути заповненими, так як заповнювалися при реєстрації.
6
Знайдіть на сторінці поле «Прізвище». Видаліть прізвище , яка там стоїть. Надрукуйте нову прізвище , на яку ви хочете змінити стару.
7
Натисніть на кнопку «Зберегти». Все, можете вважати, що прізвище змінено. Щоб переконатися в цьому, натисніть на «Мій Світ» і перевірте. Якщо все гаразд, то є стара прізвище змінилася на щойно введену, ви все зробили правильно.
Зверніть увагу
Трапляється й таке, що всі нові анкетні дані, які ви вводите, зберігаються, а ось прізвище - ніяк. В такому випадку необхідно також звернутися до розділу «Допомога».
Корисна порада
Відповідь на це, а також на інші ваші запитання з приводу мережі «Мій Світ» ви зможете знайти в розділі «Допомога» - для цього потрібно просто перейти по посиланню в кінці сторінки і знайти або задати питання, на який хочете отримати відповідь.