Як зняти тонування з заднього скла.

Головний біль не тільки автомобілістів, але і поліції, - тонування. Середня світлопропускаюча здатність стекол повинна бути близько 70-75%, що відповідає встановленому ГОСТу 57 27-88. Якщо ваші скла тоновані більш темною плівкою, то її необхідно зняти. Зробити це можна цілком доступним методом.
Вам знадобиться
  • - фен або гаряча вода;
  • - ацетон;
  • - ганчірочка;
  • - рідина для стекол і дзеркал;
  • - захисна плівка (харчова або будівельна).
Інструкція
1
Спробуйте зняти плівку зі скла, нагрів її будівельним або звичайним феном. Скло перед цим бажано зняти, так вам буде зручніше здійснювати роботу. Під впливом теплого повітря плівка починає відділятися від скла і без зусиль знімається. Будівельний фен переважно, оскільки температура повітря набагато вище. Замість теплових приладів можете використовувати гарячу воду, але будьте обережні, адже великий ризик отримати опік.
2
Після нагрівання тонування постарайтеся її якомога швидше зняти зі скла. Якщо вона охолоне, то зробити це буде практично нереально. Намагайтеся знімати акуратно, щоб плівка не рвалася і відокремлювалася разом з клеєм. Якщо у вас не вийшло зняти тонування з першого разу, нагрійте скло знову і продовжуйте копітку роботу.
3
На склі може залишитися трохи клею. Видаліть його за допомогою ацетону. Намагайтеся сильно не змочувати в засобі тряпочку, якщо потраплять краплі ацетону на фарбу, утворюються білясті плями. Для підстраховки можете прикрити пофарбовані частини машини в зоні обробки будівельної або навіть харчовою плівкою.
4
Протріть скла рідиною для очищення дзеркал, краща за ту, яка містить спирт. Зазвичай після виконаної роботи ефект вражаючий: тонування благополучно знята, а скла блищать як нові.
5
Якщо у вас нічого не вийшло, то не турбуйтеся. В автомобільних магазинах продається спеціальна рідина, за допомогою якої можна зняти тонування . Але в цьому випадку, скла необхідно зняти, що не зовсім зручно. Після нанесення засобу тонування починає роз'їдати і легко змивається теплою водою. Краще довірте цю справу професіоналам і зверніться в будь-яку автомобільну майстерню.
Корисна порада
Не використовуйте гострі предмети для зняття тонування зі скла автомобіля, ви можете подряпати їх.
З 1 липня 2012 закон посилив покарання за тонування передніх і лобових стекол автомобілів. Тепер даішники мають право знімати номери з автомашин і не повертати їх власникам, поки ті не видалять захисну тоніровочную плівку. Якщо керуватися ГОСТом, светопропускная здатність передніх і лобових стекол автомобілів повинна бути не менше 70%. Якщо визначати її «на око», затемнення має бути майже непомітним. Такий відсоток затемнення можна досягти тільки спеціальним напиленням в заводських умовах.
Тонування скла автомобілів давно вже під забороною. За порушення правил передбачався штраф в 500 рублів. На практиці ця невелика сума дозволяла водієві зберігати інтимний напівтемряву в машині, відбуваючись час від часу невеликою сумою, необтяжливою для бюджету. Приклад такого зневажливого ставлення до правил дорожнього руху подавали, передусім, самі даішники - майже всі автомобілі посадових осіб цієї служби мали тонування з високим ступенем затемненія.Новий міністр внутрішніх справ, призначений після чергового обрання президентом В. Путіна, взявся контролювати і строго стежити за дотриманням ПДР і зажадав виконання дорожньо-транспортної дисципліни, насамперед, від самих співробітників МВС. У числі вимог, озвучених новим керівником, прозвучало розпорядження зняти тоніровочную плівку зі скла всіх службових автомобілів цього міністерства.Ізмененія, які були внесені в ПДД, передбачають, що зі знятими номерними знаками водій має право пересуватися на своїй машині тільки протягом доби. Після закінчення цього часу водій, що не зняв тонування, ризикує розплатитися за порушення штрафом у розмірі 5 тисяч рублів або позбутися водійського посвідчення на термін від 1 до 3-х месяцев.Насколько рівень тонування відповідає ДСТУ, має право перевірити будь-який співробітник ДАІ, в наявності у якого є спеціальний прилад, що дозволяє визначати ступінь затонірованності не "на око», а в кількісному вираженні. При цьому, прилад повинен бути сертифікований і поверен, документи про це даішник зобов'язаний пред'явити водієві, якщо це буде потрібно. Крім цього, водій має право зателефонувати в довідкову службу ДАІ і переконатися, що даний екіпаж має повноваження на перевірку ступеня затонірованності стекол.Гаішнікі зніматимуть тонування навіть з автомобілів свого відомства. При цьому штрафи за порушення ПДР водії службових автомашин будуть платити зі своєї кишені.