Як підключити комунікатор до інтернету.

Комунікатор - мобільний телефон, що поєднує в собі як властивості телефону, так і властивості КПК. Як правило, він володіє тачскріном і вельми великим функціоналом, порівняно із звичайним смартфоном. Однією з функцій, яка є найбільш затребуваною при використанні комунікаторів, є використання апарату для веб-серфінгу або скачування інформації з мережі інтернет.
Інструкція
1
Найбільш простим і часто недешевим методом є використання wap-інтернету. Sim-карта, вставлена в ваш комунікатор, надає вам можливість користуватися інтернетом скрізь, де є мережа. Для отримання необхідних налаштувань зверніться до вашого стільниковому оператору, зателефонувавши за номером сервісного обслуговування - вони або будуть надіслані вам у вигляді повідомлення, або вам доведеться прописувати їх вручну. Після того як ви налаштуєте інтернет-з'єднання, вашою єдиною турботою буде баланс на вашій sim-карті, так як дана послуга є платною.
2
Для економії грошей ви можете використовувати браузер Opera mini. Цей браузер, крім виняткової зручності та адаптації, виходячи з конкретної моделі пристрою, на якому він використовується, має певної особливістю. Специфіка саме цього браузера в тому, що він дозволяє економити трафік в кілька разів, стискаючи інформацію і лише потім завантажуючи її на ваш комунікатор. Даний браузер є безкоштовним і може бути викачаний за адресою www.opera.com.
3
У разі якщо вищенаведений спосіб є для вас дорогим чи попросту не підходить, використовуйте wi-fi адаптер, який, як правило, є вбудованим в комунікатор. Знайдіть його в меню "Бездротові з'єднання" або в меню, що відповідає безпосередньо за wi-fi. Ввімкніть. Якщо навколо вас є діючі wi-fi мережі, то він їх найдет.В разі якщо мережа є відкритою, вам залишиться лише натиснути на кнопку "Підключитися". В іншому випадку, на мережі стоятиме пароль. Вам буде потрібно звернутися до власника мережі для отримання пароля або шукати іншу точку wi-fi.Полезним буде заздалегідь шукати точки доступу, тому використовуйте комп'ютер і пошуковик, для того щоб знайти їх, а потім вже підключайтеся до них за допомогою комунікатора, перебуваючи в зоні дії .
Мобільні пристрої отримують доступ в інтернет через певні бездротові мережі. Якщо вам необхідно підключити КПК ко всемірноаутіне, використовуючи стаціонарний комп'ютер, то створіть власну мережу Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi адаптер. Виберіть підходящий вам тип цього пристрою. Краще використовувати обладнання, яке підключається до PCI-каналу, розташованому на материнській платі комп'ютер а. Це дозволить вам не позичати USB-порти і не боятися випадкового відключення пристрою. Для підключення КПК до комп'ютер у можна використовувати адаптер, що не володіє можливістю створювати точку доступу. Такі пристрої коштують значно дешевше.
2
Підключіть Wi-Fi адаптер до комп'ютер у. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи. Встановіть драйвери і програмне забезпечення, необхідні для управління настройками мережевого обладнання. Перезавантажте комп'ютер, щоб пристрій було готове до роботи.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. У лівій частині робочого вікна знайдіть пункт «Управління бездротовими мережами» і відкрийте його. У меню, натисніть кнопку «Додати». Виберіть варіант створення мережі «Комп'ютер- комп'ютер».
4
Заповніть таблицю, розташовану в новому меню. Зверніть особливу увагу на пункт «Тип безпеки». Виберіть саме той варіант шифрування, з яким здатний працювати адаптер бездротової мережі кишенькового комп'ютер а. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
5
У списку активних мереж має з'явитися нове з'єднання з позначкою «Очікується підключення». Активуйте пошук доступних мереж Wi-Fi на вашому КПК . Підключіться до створеної мережі, ввівши для цього потрібний пароль.
6
Відкрийте меню «Зміна параметрів адаптера», розташоване в панелі управління. Знайдіть іконку підключення до інтернету і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку «Доступ» і дозвольте пристроям, підключеним до мережі Wi-Fi, використовувати дане з'єднання з інтернетом. Підключіться до всесвітньої павутини і перевірте наявність доступу в інтернет у КПК .