Як змінити користувача Скайп. Як стерти ім'я в скайпі.

Скайп - це дуже зручна і поширена програма для безкоштовних аудіо, відеодзвінків з комп'ютера на інший комп'ютер в будь-якій точці земної кулі, а також для дзвінків з комп'ютера на мобільні телефони і для передачі текстових повідомлень і файлів.
Інструкція
1
В програмі Скайп передбачена можливість використовувати декілька логінів - облікових записів користувачів. Змінити або видалити сам логін можна, можна тільки зареєструватися заново і отримати новий логін. Розробниками програми це було зроблено з метою безпеки користувачів. Через 22 дня ваш логін (нік) буде видалений з пошуку, а всі дані, виключаючи ім'я, стерті, за умови, що за цей час ви не входили в свій аккаунт.
2
Після того як ви встановили програму Скайп , при першому включенні з'являється вікно вітання, де вам пропонується зареєструватися - ввести повне ім'я, пароль, адресу електронної пошти.
3
Ви ввели всі необхідні дані і увійшли в програму, поспілкувалися, вийшли. При наступному включенні Скайп а можливо, що він не буде просити вас ввести логін і пароль, а відразу відкриє основне вікно, тобто ви не будете нічого вводити, а відразу увійдете в програму. Це значить, що при реєстрації була встановлена автоматична авторизація. Як в цьому випадку змінити користувача Скайп ?
4
Для початку потрібно вийти з свого облікового запису. У лівому верхньому куті натисніть « Скайп " -> Вихід (Skype -> Sign out). При цьому програма не закривається, а відключає вас від сервера. У вікні (де вводяться логін і пароль) зніміть галочку з пункту «Автоматична авторизація в Скайп » (Sign me in when Skype starts). Тепер при наступному вході в програму вона спитає, під яким логіном, тобто обліковим записом ви хотіли б увійти.
5
Якщо ж ви вийдете з програми, натиснувши правою клавішею миші на значок Skype в треї і «Вихід», то при наступному запуску програма також підключиться автоматично, і змінити користувача в цьому випадку не вийде . Ну а якщо ви в верхньому меню Скайп а виберете пункт «Вихід» (Close), то програма не вийдете, а згорнеться в трей.