Як поміняти фільтри для води. Як поміняти самостійно передфільтр на пральній машині відео.

Багато людей в даний час користуються фільтрами для води . Фільтри можуть бути абсолютно різних форм і конструкцій. Також вони відрізняються виробниками і способами очистки води . Проте, практично всі фільтри, які застосовуються на кухні, мають схожість один з одним.
Інструкція
1
Справа в тому, що фільтр не може вічно очищати воду, і настає момент, коли він засмічується. Потрібно робити заміну картриджа в очищувачі. Отже, для початку перекрийте воду на фільтр. У комплекті з фільтром обов'язково повинен йти кран. З його допомогою потрібно відкрутити нижню частину фільтра.
2
Після цього необхідно вийняти старий картридж. Практично на всіх фільтрах, окрім тих, які очищають воду механічно, маються на торцях картриджа гумки-ущільнювачі. Їх обов'язково потрібно перевірити. Якщо вони м'які, еластичні, то можна їх зняти, помити і залишити для подальшого використання. Гумки-ущільнювачі не повинні бути жорсткими і тугими. В іншому випадку потрібно їх обов'язково замінити. Якщо ви не змогли знайти м'які гумки, новий змінний фільтр доведеться закручувати, застосовуючи багато зусиль. Закручувати потрібно потихеньку.
3
Потім вилийте їх колби залишки води , промийте колбу водою з-під крана. Заздалегідь наберіть для використання відро з водою. В чисту колбу встановіть новий змінний картридж. Закрутіть колбу ключем до упору.
4
Якщо ви міняєте фільтр в апараті зворотного осмосу, вимиту колбу з новим змінним фільтром найкраще заповнити заздалегідь приготовленою очищеною водою. Суть в тому, що мембрана зворотного осмосу погано переносить повітряні бульбашки. Якщо ж ви міняєте звичайний, не мембранний фільтр, повітря буде просто виходити через кран.
5
Далі необхідно або провести заміну наступного картриджа, або якщо все замінено, плавно спробувати відкрити кран. При подачі води в фільтр обов'язково потрібно стежити за тим, щоб вона не просочувалася між колбою і головою фільтра. Якщо ж вода просочується, потрібно перекрити воду і щільніше закрутити колбу. Якщо це не допомогло, потрібно викрутити колбу і переконатися в цілісності тонкого гумового кільця, яке знаходиться в улоговинці колби. При виявленні пошкоджень кільце обов'язково необхідно замінити.