Як організувати турфірму.

Якщо ви хочете організувати власну турфірму , вам доведеться зіткнутися з низкою труднощів: пошуком офісу, набором співробітників, конкурентами, чиновниками, які хочуть отримати від вас прибуток за певні дозволи для роботи.
Інструкція
1
Для початку вам треба буде скласти не тільки чіткий план своїх дій, а й бізнес-план. Надалі вам треба буде регулярно робити аналіз фінансового стану підприємства, щоб вчасно помітити, і при необхідності усунути, мінуси у фінансовій діяльності вашого підприємства.
2
В першу чергу визначитеся, в якій сфері ви хочете працювати: - Таймшер (тобто продавати права на клубний відпочинок); - туроператором; - турагентом.
3
Тим, хто хоче працювати туроператором, не доведеться робити великих фінансових вкладень. Ви будете посередником, тобто просто продавати туристам путівки інших туроператорів. Найголовнішим у вашій роботі буде пошук клієнтів, продаж путівок, отримання комісійних.
4
Тепер вам треба вибрати туроператора для співробітництва, а також, на якому виді відпочинку ви будете спеціалізуватися, це може бути: екстрим, різноманітні круїзи, молодіжні або дитячі тури.
5
Спочатку прибуток вашої фірми буде близько 10-15% від доходу, отриманого за кожну продану путівку вашої фірмою. З часом, коли ви збільшите обсяг продажів, вам можуть збільшити комісійні.
6
Перш ніж відкрити турагентство, вам треба зареєструвати підприємство, отримати всі необхідні дозволи. Тим, хто зареєстрований приватним підприємцем, треба перереєструватися в ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Процес реєстрації або перереєстрації займає мало часу, але в майбутньому ви не будете мати проблеми з законом.
7
Далі потрібно найняти бухгалтера, кур'єра, менеджерів з продажу путівок. Якщо у вас не вистачає коштів для найму бухгалтера, або ви просто не хочете брати його в штат ваших співробітників, фірми, що надають зовнішнє бухгалтерське обслуговування вам допоможуть. Успіх вашої турфірми в першу чергу буде залежати від кваліфікації менеджерів. Основним їх завданням буде пошук нових клієнтів, укладання вигідних контактів.
8
Не забувайте ретельно перевіряти роботу ваших співробітників, щоб не виникло неприємностей (неправильно заповнений документ може спричинити за собою суднове розгляд за невиконання умов договору).
Туристичний бізнес - цікавий і затребуваний. З кожним днем збільшується кількість мандрівників, розвиваються молоді курорти і будуються нові готелі. Однак в туризмі існує велика конкуренція. Для того щоб ваше туристичне агентство процвітало і приносило прибуток, важливо грамотно побудувати свій бізнес.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - юридична особа;
  • - офіс;
  • - сайт;
  • - співробітники;
  • - рекламна кампанія.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно вибрати концепцію і визначити цільову аудиторію. Можна спеціалізуватися на масовому туризмі, на індивідуальних турах, на лікуванні, на подієвому туризмі і т.д.
2
Наступним кроком буде складання бізнес-плану, виходячи з стартового капіталу. Ви повинні виділити певну суму грошей на відкриття турагентства і на розвиток компанії.
3
Тепер можна реєструвати юридичну особу. Краще заздалегідь продумати назву турагентства. Воно має бути коротким, звучним, легко запам'ятовується і відображати концепцію вашої компанії.
4
Потім потрібно зайнятися пошуками приміщення. Для початку можна орендувати невеликий офіс. Досить буде 15-20 квадратних метрів. Місцезнаходження офісу залежить від вашої спеціалізації і стартового капіталу. Можна відкрити офіс в центрі міста на першому поверсі. Замовивши помітну вивіску, ви привернете додаткових клієнтів. Деякі туристичні агентства знаходяться в бізнес-центрах. Тут з'являється можливість обслуговувати не тільки клієнтів, що приходять з реклами, але і співробітників центру. Торгові центри - прекрасне місце для відкриття турагентства. Тут велика прохідність, відповідно, легко знайти додаткових клієнтів. У спальних районах теж можна організувати туристичне агентство. Тут не високі орендні ставки і велика кількість жителів, які є потенційними клієнтами.
5
Орендувавши офіс, необхідно подбати про його оформленні. Вам знадобляться меблі (столи, стільці) і оргтехніка (комп'ютери, МФУ, телефони). Тепер потрібно створити приємну атмосферу, що кличе в подорожі. Додайте в офісі сувеніри з різних країн, яскраві рекламні плакати та інші деталі, що нагадують про відпочинок.
6
Укладіть договори з туроператорами. При виборі туроператора орієнтуйтеся на його надійність, популярність, репутацію і термін роботи на ринку.
7
Створіть професійний сайт. Помістіть незвичайну інформацію, розкажіть про знижки, спецпредоженіях і т.д.
8
Коли всі питання будуть вирішені, подумайте про співробітників. Невеликому туристичному агентству потрібні два менеджера з продажу. Дуже важливо, щоб вони вміли грамотно спілкуватися з клієнтами, володіли інформацією про продається туристичному продукті і підносили її таким чином, щоб клієнти набували тури саме у вашій компанії і поверталися до вас знову. Крім менеджерів турагентству потрібно бухгалтер і системний адміністратор.
9
Завершивши організаційні питання, подбайте про рекламу. Зараз ваша головна задача - залучити якомога більше клієнтів. У туристичному бізнесі популярно сарафанне радіо, однак, щоб про вас дізналися, потрібно зробити певні кроки. Вам знадобиться реклама в інтернеті. Це найефективніший вид реклами. Потенційні клієнти дізнаються про вас через пошукові системи та спеціалізовані портали.
Зверніть увагу
Для відкриття турагентства необхідний початковий капітал від 300 000 рублей.Коміссія від туроператорів становить в середньому 10%. За умови успішних продажів вона може бути збільшена до 15-18%. Для роботи турфірми ліцензія не потрібна.