Як лікувати нервове виснаження. нервове виснаження Як лікувати.

Напружена робота, проблеми в міжособистісних стосунках, відсутність відпочинку, невміння або небажання розслаблятися - все це повільно, але вірно призводить до нервового виснаження. Воно, в свою чергу, веде до зменшення клітин імуноглобулінів, роблячи організм беззахисним перед різного роду захворюваннями.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначити причини нервового виснаження. Найчастіше, це стрес - дуже сильний подразник, який ніби «висмоктує» енергетичні ресурси організму. Також нервове виснаження може стати наслідком перенесених інфекційних захворювань або важких форм інтоксикації.
2
Чи можете ви стверджувати, що: відчуваєте постійне відчуття втоми (синдром хронічної втоми), страждаєте безсонням, неврівноважені і дратівливі, відчуваєте тягне біль в шиї, спині, передпліччя, занадто чутливі до зовнішніх подразників (різкий запах, яскраве світло , гучний звук), відчуваєте безпричинне відчуття тривоги ... Якщо так, то вам необхідно звернутися до лікаря (невролога) для лікування нервового виснаження.
3
Звернення до фахівця є обов'язковою умовою лікування такого захворювання як нервове виснаження . Самостійні заходи ви можете прийняти для профілактики захворювання, або для лікування хвороби на ранній стадії.
4
Якщо ви перебуваєте в стані нервового виснаження, то, в першу чергу, необхідно почати збалансовано харчуватися. Крім цього, вживайте більше вітаміну С і глюкози (чорний виноград, смородина - у великій кількості).
5
Також для лікування нервового виснаження допомагають настої різних трав (звіробою, елеутерококу, лимонника, ехінацеї, коренів кульбаби лікарської). При нервовому виснаженні, зниженому тиску і занепаді сил допомагає звіробій. Для того щоб приготувати настій із звіробою, візьміть 3 ст.л. подрібненої трави звіробою і залийте її 250 мл окропу. Залиште настоюватися на дві години. Лимонник краще вживати у вигляді спиртової настойки. Додавайте 30 крапель в чай або каву протягом десяти днів. Можете використовувати спиртову настоянку елеутерококу: розбавте 40 крапель у склянці води. Курс лікування елеутерококом, також як і лимонником, становить десять днів.
6
Замініть звичайний чай на трав'яний. Для його приготування змішайте лист м'яти болотної, хміль звичайний і василистник жовтий (2: 1: 1). Залийте окропом, виходячи з пропорції - 1 ст.л. трави на склянку окропу. Залиште заварюватися на 10 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t_Vnkk6YT9E
Зверніть увагу
Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-фахівцем, перш ніж випробувати методи лікування нервового виснаження, наведені в цій інструкції.