Як об'єднати два інтернету.

Комплексна настройка з'єднання з інтернетом - дуже важлива дія. Якщо у вас в квартирі існує кілька бездротових точок доступу, то можна досить успішно спільно їх використовувати.
Вам знадобиться
  • два Wi-Fi маршрутизатора
  • мережеві кабелі
Інструкція
1
Розглянемо ситуацію, коли вам необхідно об'єднати дві Wi-Fi мережі в єдине ціле. Зазвичай до такого методу вдаються для забезпечення доступу в інтернет зі всього обладнання, підключеного до обох точкам.
2
В ідеалі обидві точки доступу повинні бути побудовані з використанням аналогічних Wi-Fi маршрутизаторів, але якщо ця умова не виконується, то ймовірність об'єднання мереж знижується незначно.
3
Виберіть один з маршрутизаторів, бажано щоб він був більш потужним, і підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом. Робити це необхідно, використовуючи порт Internet.
4
У випадку, якщо з'єднання з мережею інтернет ще не було налаштоване, то виконайте цю настройку. Підключіть до маршрутизатора комп'ютер або ноутбук через порт LAN. Відкрийте меню налаштувань пристрою. Для цього введіть в адресному рядку браузера його IP-адресу.
5
Зайдіть в меню настройки мережі (Internet Connection Setup). Заповніть всі необхідні поля. Як це зробити, уточніть у вашого провайдера. Обов'язково включіть функцію DHCP.
6
Підключіть другий Wi-Fi маршрутизатор до першого таким чином, щоб один кінець мережевого кабелю був з'єднаний з портом Internet другого маршрутизатора, а другий - з портом LAN першого.
7
Поверніться до першого Wi-Fi маршрутизатора. Відкрийте меню настройки бездротової мережі (Wireless Internet Setup). Створіть точку доступу і назвіть її, скажімо, home_Wi-Fi_1. Встановіть пароль. Виберіть тип радіосигналу 802.11b/g/n (mixed), а тип безпеки - WPA-PSK/WPA2-PSK (mixed). Якщо у вас немає можливості включити саме такі параметри, то виберіть по одному з представлених.
8
Відкрийте аналогічні настройки другого маршрутизатора. Назвіть мережу home_Wi-Fi_2. Вкажіть такі ж параметри мережі, як в попередньому кроці. Перезавантажте обидва Wi-Fi маршрутизатора. Тепер ноутбук або КПК, підключені до будь-якої з цих точок доступу, матимуть доступ в інтернет.