Як відсвяткували 1 квітня.

Чекаючи Дня сміху, потрібно бути готовим до жартів і приколів з боку оточуючих. Але також слід мати в запасі парочку своїх фішок і розіграшів. Адже саме в цей день гумор сприймається легко і без образ. Масою способів ви можете викликати посмішку на обличчях ближніх.
Інструкція
1
Для офісного розіграшу підійде варіант, яким розважалися ще царі. Особливо весело буде, якщо компанія, в якій ви працюєте, володіє кількома філіалами. Для початку, ви пишете листа з інструкцією, в якій говорите про розіграш і про те, що лист повинен бути відправлений у наступний офіс з таким же посланням. Далі доручаєте кур'єру передати лист в один з офісів, при цьому вкажіть, що читати слід відразу. Адресат отримує послання, читає його, перенаправляє. Закінчиться жарт тоді, коли людина, яку розігрують, зрозуміє, що його дурять. Тільки пам'ятайте про те, що кур'єром бути не просто, тому поважайте його працю і не ганяйте на занадто далекі відстані. А в якості винагороди можна порадувати кур'єра нешкідливим подарунком-жартом.
2
Для домашніхПріготовьте сніданок для своїх близьких, але не звичайний, а з «перчинкою». Просто перемішайте печиво, сир, перець, прянощі, майонез, прикрасьте кокосовою стружкою і шоколадом. Поставте в холодільнік.Вначале подайте звичайний сніданок. Ніхто не повинен здогадатися про ваші наміри. А потім вже порадуйте своїм солодким шедевром. Насолоджуйтесь гримасами рідних.
3
Першоквітневий масовий розигришВиберіте вулицю з великим скупченням народу. Прикріпіть до асфальту який-небудь старий, але цінний предмет (старий гаманець, мобільний телефон). Тепер радійте відбувається. Видовище не обдурить ваших очікувань. Люди намагатимуться відірвати предмет, привласнити його собі. Але ви то знаєте, що це неможливо.
4
Серйозний відЕслі у вас є прекрасна здатність говорити щось дурне з серйозним обличчям - тоді цей жарт для вас! Можна придумати все що завгодно, підключіть фантазію. Наприклад, підійдіть до продавщиці з заговорческой виразом обличчя і пошепки запитаєте, чи залишилися у них особливі африканські булочки. Головне - не сміятися. Наполягайте на своєму, скажіть, що вчора ваш знайомий купив в цьому магазині такий товар. Неодмінно обличчя продавця щиро змусить вас посміхатися, тільки вже після розігруваної сцени.
5
ВечерінкаВ кінці дня для присутніх, влаштуйте свято жартів і посмішок. Приготуйте спеціальне меню (синю курку, сосиски-кісточки і т.д.). прикрасьте квартиру веселими пиками, розставте скрізь маленькі сюрпризи-приколи. За столом розповідайте анекдоти і веселі історії. На завершення всі разом подивіться стару добру комедію.