Як зняти м'язову напругу. мазі для зняття м'язового напруження спини.

Напруга в м'язах приносить біль і дискомфорт в наше життя. Основним способом зняття м'язової напруги є масаж і фізичні вправи, а також прикладання тепла і гарячі ванни.
Інструкція
1
Масаж. Це одне з найбільш дієвих засобів. Залежно від виду болю і характеру самої м'язи масаж проводиться власноручно або фахівцем. Литковий м'яз і напружені м'язи шиї помасажувати при необхідності зможе кожен. М'язами спини нехай краще займеться фахівець. Хоча б пару разів на місяць регулярний професійний масаж допоможе зняти м'язову напругу, заспокоїти біль у тілі.
2
Тепло допомагає м'язам відпочити і розслабитися. У ванну можна додати ароматичну сіль або ефірні масла. Це не тільки позбавить від неприємних відчуттів, а й значно поліпшить настрій. Варто зауважити, що в деяких випадках при сильному больовому синдромі необхідна консультація з лікарем.
3
Змініть навколишнє оточення. Стреси часто є першопричиною напруги різних груп м'язів. Робіть собі поблажки, невеликі свята, розширюйте кругозір, позбавляйтеся від непотрібних комплексів і старих образ.
4
Фізичні вправи. Для кожної групи м'язів можна підібрати певний набір фізичних вправ, які варто робити і вдома, і на роботі. Навіть найпростіші з них допоможуть правильно розслабити, розім'яти м'язи і заспокоїти больові відчуття. Також вправи сприяють профілактиці защемлень судин і нервів. Завдяки такій фізкультури тіло буде здоровим і завжди в тонусі.
5
Правильно організуйте простір навколо себе. Спеціальні подушки для шиї, зручні меблі, гарнітура для засобів мобільного зв'язку - все це не тільки полегшить життя, а й, взагалі, допоможе забути про напругу в м'язах.
6
Слідкуйте за своїм здоров'ям. Не запускайте хворобу, своєчасно звертайтеся до лікаря і починайте лікуватися відразу. М'язові болі часто є серйозним ускладненням після недуги.
7
Вивчіть основи дихальної гімнастики. Правильне дихання збагачує всі м'язи і внутрішні органи киснем, забезпечуючи їм повноцінне харчування.
8
Застосовуйте разогревающие мазі і бальзами. Сучасна фармакологія пропонує широкий спектр різних медичних препаратів, що полегшують болі в м'язах. Підберіть потрібний засіб, до якого можна вдатися при необхідності.