Як знайти роботу в своєму районі.

Якщо ви за сімейними або матеріальним обставинам змушені відмовитися від роботи у віддаленому районі міста, не впадайте у відчай! У наш час знайти хорошу роботу можна практично скрізь. Достатньо лише дотримуватися деяких простих правил для того, щоб пошуки роботи у своєму районі увінчалися успіхом.
Інструкція
1
Відвідайте місцевий центр зайнятості населення. Навіть при першому зверненні в центр ви можете отримати список дійсних вакансій.
2
Якщо вакансії, запропоновані в центрі зайнятості, вам не підходять, зареєструйтесь як безробітного на строк, необхідний вам для пошуків роботи.
3
Відвідайте ярмарок вакансій, де можна особисто зустрітися з представниками потенційного роботодавця. Якщо на ярмарку немає влаштовують вас вакансій, залиште в службі реєстрації анкету. Вкажіть в анкеті номери телефонів, за якими роботодавець, зацікавлений у ваших послугах, зв'яжеться з вами.
4
Придбайте газети, що спеціалізуються на розміщенні оголошень про працевлаштування: «Робота для вас», «Вакансії» тощо.
5
Зверніться в кадрове агентство. Заповніть анкету, вказавши всі необхідні дані. Зазвичай кадрові агентства стягують плату за надання послуг з пошуку вакансій, але деякі з них можуть оформити з вами договір за умови надання гарантій про переведення на їх рахунок необхідної суми з першої зарплати.
6
Скористайтеся банками вакансій, розміщеними на веб-сайтах. Ніколи не надсилайте грошей тим, хто пропонує віддалені послуги з профорієнтації та пошуку роботи.
7
Ознайомившись з усіма оголошеннями, виберіть з них найбільш відповідні за розміром окладу, посади і району. Зателефонуйте за телефонами, вказаними роботодавцями, і домовтеся з ними про час проведення співбесіди.
8
Складіть резюме, в якому вкажіть ваші професійні і особистісні якості, відповідні саме для цієї вакансії. Необов'язково перед кожним співбесідою складати нове резюме, проте, якщо ваша професія передбачає кілька варіантів вакансій, внесіть необхідні корективи.
9
На співбесіді якомога докладніше відповідайте на питання HR-менеджера або прямого роботодавця. Покажіть себе людиною, зацікавленим у діяльності саме цієї організації.
10
Щоб вибрати оптимальний варіант для поїздок на роботу і назад, дізнайтеся схему руху транспорту у вашому районі .